Zamknij

Agnieszka Woźniak - Starak: kim jest prowadząca Top of the Top Sopot Festival? [WIEK, WZROST, MĄŻ]

Paweł Żurek
14.08.2019 13:28
Agnieszka Woźniak - Starak: kim jest prowadząca Top of the Top Sopot Festival? [WIEK, WZROST, MĄŻ]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Agnieszka Woźniak - Starak będzie jedną z prowadzących Top of the Top Sopot Festival 2019. Dziennikarkę i prezenterkę wielu z telewidzów zna z programów i festiwali, które prowadziła. Przypominamy sylwetkę znanej dziennikarki, a także podajemy najczęściej wyszukiwane informacje w jej kontekście: kim jest Agnieszka Woźniak - Starak, ile ma lat, jakiego jest wzrostu, a także co wiadomo o jej rodzinie. 

Agnieszka Woźniak Starak, współprowadząca licznych programów telewizyjnych i radiowych, będzie jednym z prowadzących Top of the Top Sopot Festival. Sprawdzamy, co wiadomo o celebrytce.

Agnieszka Woźniak – Starak: kim jest prowadząca Top of the Top Sopot Festiwal? 

Agnieszka Woźniak - Starak (Agnieszka Woźniak-Starak, z domu Szulim, primo voto Badziak) ukończyła studia dziennikarskie na UW i podyplomowe studium w Akademii Telewizyjnej Telewizji Polskiej. Zdobyła także licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego.

Woźniak - Starak współpracowała z Radiową Jedynką w Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników oraz pracowała przy porannej audycję Obudź się. Dziennikarka prowadziła też liczne programy i audycje, m.in. Zwolnienie z WF-u w Esce Rock. Kawa czy herbata?, Pytanie na śniadanie (2010–2012), A normalnie o tej porze (2011) i Bitwa na głosy, Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, Dzień dobry TVN (wakacje 2013 i 2014), Aplauz, aplauz! (2015) i Ameryka Express (2016–2018) oraz magazyn show-biznesowy Na językach (2013–2016), a także programy emitowane przez TVN Style (Stylowy magazyn) i TVN 7 (Big Brother Arena).

W 2019 roku Agnieszka Woźniak - Starak dołączyła do grona prowadzących Top of the Top Sopot Festival. Są w nim m.in. Grażyna Torbicka i Olivier Janiak. 

>>  Olivier Janiak - wiek, dzieci, wzrost, żona, Insta. Kim jest prowadzący Top of the Top Sopot Festival?

>>  Grażyna Torbicka: kim jest prowadząca Top of the Top Sopot Festival? [WIEK, WZROST, MĄŻ]

Agnieszka Woźniak - Starak:  mąż, ślub

Od 6 września 2008 była żoną motocyklisty wyścigowego, Adama Badziaka. Często wspólnie występowali na „medialnych” imprezach, pozowali do zdjęć fotoreporterom i udzielali wywiadów. W 2015 roku para się rozwiodła, 27 sierpnia 2016 w Wenecji Woźniak- Starak poślubiła Piotra Woźniaka-Staraka.

Wzrost, wiek Agnieszki Woźniak - Starak

Agnieszka Woźniak – Starak ma 41 lat i 175 centymetrów wzrostu.

>>  Top of the Top Sopot Festival 2019: PROGRAM. Kto wystąpi, kiedy i gdzie się odbędzie?

RadioZET.pl/PZ