Zamknij

Ajax Amsterdam - Juventus Turyn: gdzie będzie transmisja? Gdzie i o której oglądać mecz 9.04.2019? [ONLINE, TV]

Paweł Żurek
10.04.2019 16:20
Ajax Amsterdam - Juventus Turyn: gdzie będzie transmisja? Gdzie i o której oglądać mecz 9.04.2019? [ONLINE, TV]
fot. PAP/EPA

Gdzie będzie transmisja meczu Ajax Amsterdam – Juventus Turyn? Na żywo mecz 1/4 Champions League bezpłatnie można oglądać w telewizji i internecie. Spotkanie mistrza Włoch z rewelacją tej edycji Ligi Mistrzów będzie jednym z najciekawszych ćwierćfinałów Champions League. Podajemy szczegółowe informacje na temat tego gdzie 9 kwietnia 2019 roku obejrzeć spotkanie Ajax – Juventus Turyn.

Ajax -  Juventus na żywo 9.04.2019. Gdzie obejrzeć 1/4 Ligi Mistrzów? O której godzinie rozpocznie się transmisja spotkania w TV? Gdzie obejrzymy mecz Ligi Mistrzów: Ajax - Juventus? Sprawdzamy najważniejsze informacje o kolejnym spotkaniu prestiżowych piłkarskich rozgrywek.

Liga Mistrzów 2019: Terminarz [DATA, ĆWIERĆFINAŁ, PÓŁFINAŁ, FINAŁ, DRABINKA]

Ajax Amsterdam – Juventus Turyn 9.04.2019 na żywo. Gdzie obejrzeć mecz w TV i Online? [TRANSMISJA]

Mecz Ajax Amsterdam – Juventus Turyn 9 kwietnia marca pokaże Polsat Sport Premium 2. Kanał jest dostępny w TV, a także na platformie Ipla. Dostęp do Polsatu Sport Premium 2 na okres 7 dni kosztuje 40 złotych (na platformie Ipla).

>>  Liga Mistrzów: Tottenham - Manchester City. Gdzie oglądać mecz?

Ajax - Juventus 9.04.2019. O której jest mecz?

Mecz Ajaxu z Juventusem rozpocznie się o godzinie 21 9 kwietnia 2019 roku na Amsterdam Arena w Holandii. To pierwsze spotkanie tych drużyn w ¼ finału Ligi Mistrzów 2019. Rewanż tych drużyn odbędzie się 16 kwietnia 2019 roku.

>>  Liga Mistrzów: Liverpool - FC Porto. Transmisja. Gdzie oglądać mecz

Typy meczu Ajax - Juventus. Jakie są typy na mecz Ajaxu z Juventusem? 

Według bukmacherów wyraźnym faworytem w tym spotkaniu jest Juventus Turyn. Ajax, choć przekonująco wygrał z Realem Madryt na Santiago Bernabeu, w starciu z mistrzem Włoch będzie musiał co najmniej powtórzyć swoje osiągnięcie z 1/8 finału, by uzyskać korzystny wynik w ćwierćfinale. 

>> Wiemy, który mecz Ligi Mistrzów pokaże w tym tygodniu TVP

RadioZET.pl/PZ