Zamknij

Ala Tracz: kim jest reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2020? [WIEK, PIOSENKA]

29.11.2020 12:38
Ala Tracz
fot. mat. prasowe TVP

Ala Tracz to reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2020. Nastolatka wygrała finał programu "Szansa na sukces" i wystąpi podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Szczegółowe informacje na temat wieku Ali Tracz i występ młodej artystki w "Szansie na Sukces", można znaleźć poniżej. 

Kim jest Ala Tracz, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2020? "Szansa na Sukces", piosenki, występ, wiek, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat zwyciężczyni muzycznego programu TVP, można znaleźć w tym artykule.

Eurowizja Junior 2020: RELACJA NA ŻYWO i WYNIKI konkursu [29.11]

Ala Tracz z Szansy na Sukces - kim jest reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2020? [WYSTĘP, PIOSENKA]

Ala Tracz wygrała finał programu TVP "Szansa na Sukces" i została reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020, która odbędzie się 29 listopada. W ostatnim odcinku muzycznego programu wykonała na żywo przebój "Mam tę moc" z filmu "Kraina lodu" i swój eurowizyjny utwór "I'll Be Standing" stworzony przez Gromee'go. Finałowy występ Ali Tracz w "Szansie na Sukces" można znaleźć poniżej.

Ala Tracz: ciekawostki o reprezentantce Polski na Eurowizji Junior 2020

Eurowizja Junior 2020: Alicja Tracz reprezentantką Polski z piosenką "I'll Be Standing"

Ala Tracz, zwyciężczyni finału programu "Szansa na Sukces", walczyła o reprezentowanie Polski na Eurowizji Junior 2020 z  Leną Marzec i  Agatą Serwin.

Ala Tracz - kim jest reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2020? [WIEK]

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat wieku Ali Tracz. Młoda piosenkarka ma niespełna 10 lat. Co ciekawe, "Szansa na Sukces" to nie jedyny program, w którym udział wzięła dziewczyna. Na swoim koncie ma występ w "Małych Gigantach" oraz w "The Voice Kids". Trafiła tam do drużyny Dawida Kwiatkowskiego, z którym dotarła do wielkiego finału. 

Eurowizja Junior 2020: o której godzinie występuje Polska? Godzina występu Ali Tracz

Ala Tracz pochodzi z miejscowości Stojeszyn Pierwszy. Mieszka pod Lublinem z rodzicami i straszą siostrą, Olą, która również śpiewa. Ma kota, która wabi się Lili. Kocha tańczyć i podróżować. Oprócz tego Ala uwielbia jazdę na rolkach, wspinaczkę linową i jazdę na rowerze. Wydała swój debiutancki singiel w maju zeszłego roku, w duecie z siostrą. 

Eurowizja Junior 2020: jak głosować na Polskę w konkursie? [GŁOSOWANIE ONLINE]

RadioZET.pl