Aleksander Sikora - wiek, wzrost, partnerka, życie prywatne. Kim jest dziennikarz?

01.08.2019 09:57

Aleksander Sikora jest współprowadzącym "Wakacyjnej Trasy Dwójki" 2019. Razem z Mateuszem Szymkowiakiem dba o relację zza kulis. Ponadto wiele osób może kojarzyć dziennikarza także z "Pytania na Śniadanie", w którym od maja jest jednym z prowadzących. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Olka Sikory, można znaleźć poniżej.

Aleksander Sikora - wiek, wzrost, partnerka, życie prywatne. Kim jest dziennikarz? fot. MARCIN KADZIOLKA/PRESS PHOTO CENTER/EASTNEWS

Kim jest Aleksander Sikora? Wiek, data urodzenia, partnerka, wzrost, Instagram, dziennikarz, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat współprowadzącego "Wakacyjnej Trasy Dwójki" 2019, można znaleźć w tym artykule.

Kim jest Aleksander Sikora? [KARIERA, OSIĄGNIĘCIA]

Aleksander Sikora pochodzi z Krakowa. Ukończył tam XII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida. Jest także absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dziennikarz już od dłuższego czasu związany jest z mediami. Początkowo współpracował ze stacją VIVA Polska, gdzie był prezenterem. Następnie pracował jako prezenter w 4fun TV oraz w MTV Polska. Aleksander Sikora związany był również z serwisem plotkarskim - Plotek.pl. Przeprowadzał on m.in. wywiady z gwiazdami i był redaktorem wideo.

Aleksander Sikora w "Pytaniu na Śniadanie", który emitowany jest w TVP2, zadebiutował w roli prowadzącego w maju 2019 roku. W porannym programie towarzyszy mu Małgorzata Tomaszewska. Co ciekawe, już wcześniej Olka Sikorę można było oglądać w telewizji śniadaniowej. Często występował tam jako gość, w roli eksperta od show-biznesu.

Olek Sikora współprowadzi także "Wakacyjną Trasę Dwójki". Razem z Mateuszem Szymkowiakiem dba o relację zza kulis. Ponadto wśród prowadzących muzycznego wydarzenia można wymienić Izabellę Krzan, Rafała Brzozowskiego, Tomasza Kammela oraz Idę Nowakowską

Olek Sikora - wiek, data urodzenia, wzrost, partnerka, Instagram, życie prywatne

Aleksander Sikora urodził się 25 czerwca 1990 roku. W 2019 skończył zatem 29 lat. Wiele osób szuka także informacji na temat wzrostu Olka Sikory. Niestety w sieci trudno o znalezienie takich danych. 

Życie prywatne Aleksandra Sikory owiane jest tajemnicą. W internecie na próżno szukać informacji na temat partnerki czy rodziców dziennikarza. 

Współprowadzący "Wakacyjnej Trasy Dwójki" - jak na dziennikarza przystało - aktywny jest w mediach społecznościowych. Aleksander Sikora na Instagramie figuruje pod nazwą: oleksikora.

RadioZET.pl/JW

Oceń