Zamknij

Aleksander Sikora - wiek, wzrost, partnerka, życie prywatne. Kim jest dziennikarz?

Karolina Piotrowska
04.09.2020 14:14
Aleksander Sikora - wiek, wzrost, partnerka, życie prywatne. Kim jest dziennikarz?
fot. Jan Bielecki/East News

Aleksander Sikora to uczestnik drugiej edycji programu "Dance, Dance, Dance". W show TVP wystąpi razem z Magdaleną Tomaszewską. Wiele osób może kojarzyć dziennikarza także z "Pytania na Śniadanie", w którym od maja jest jednym z prowadzących. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Olka Sikory, można znaleźć poniżej.

Kim jest Aleksander Sikora? Wiek, data urodzenia, partnerka, wzrost, Instagram, dziennikarz, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat uczestnika "Dance, Dance, Dance 2", można znaleźć w tym artykule.

Kim jest Aleksander Sikora? [KARIERA, OSIĄGNIĘCIA]

Aleksander Sikora pochodzi z Krakowa. Ukończył tam XII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida. Jest także absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dziennikarz już od dłuższego czasu związany jest z mediami. Początkowo współpracował ze stacją VIVA Polska, gdzie był prezenterem. Następnie pracował jako prezenter w 4fun TV oraz w MTV Polska. Aleksander Sikora związany był również z serwisem plotkarskim - Plotek.pl. Przeprowadzał on m.in. wywiady z gwiazdami i był redaktorem wideo.

Aleksander Sikora w "Pytaniu na Śniadanie", który emitowany jest w TVP2, zadebiutował w roli prowadzącego w maju 2019 roku. W porannym programie towarzyszy mu Małgorzata Tomaszewska. Co ciekawe, już wcześniej Olka Sikorę można było oglądać w telewizji śniadaniowej. Często występował tam jako gość, w roli eksperta od show-biznesu.

Olek Sikora współprowadził także Eurowizję Junior 2019. Razem z Idą Nowakowską oraz Roksaną Węgiel poprowadził listopadowy konkurs piosenki. 

Aleksander Sikora w "Dance, Dance, Dance 2" wystąpi razem z Małgorzatą Tomaszewską. W programie dziennikarze rywalizować będą m.in. z Katarzyną i Anną Stankiewicz, Rafałem i Krzysztofem Jonkiszem, Anną Kaczmarczyk i Mateuszem Łapką, Rafałem Mroczkiem i Przemysławem Cypryańskim oraz z Pamelą Stefanowicz i Mateuszem Januszem.  

Olek Sikora - wiek, data urodzenia, wzrost, partnerka, Instagram, życie prywatne

Aleksander Sikora urodził się 25 czerwca 1990 roku. W 2019 skończył zatem 29 lat. Wiele osób szuka także informacji na temat wzrostu Olka Sikory. Niestety w sieci trudno o znalezienie takich danych. 

Małgorzata Tomaszewska - wiek, wzrost, mąż, syn. Kim jest prowadząca "PnŚ" w TVP?

Życie prywatne Aleksandra Sikory owiane jest tajemnicą. W internecie na próżno szukać informacji na temat partnerki czy rodziców dziennikarza. 

Uczestnik "Dance, Dance, Dance 2" - jak na dziennikarza przystało - aktywny jest w mediach społecznościowych. Aleksander Sikora na Instagramie figuruje pod nazwą: oleksikora.

RadioZET.pl/JW