Zamknij

Aleksandra Domańska: kim jest gość programu Kuby Wojewódzkiego? [WZROST, WIEK, INSTA]

Paweł Żurek
01.10.2019 16:17
Aleksandra Domańska: kim jest gość programu Kuby Wojewódzkiego?  [WZROST, WIEK, INSTA]
fot. KFP/REPORTER

Aleksandra Domańska będzie jednym z gości wtorkowego programu Kuby Wojewódzkiego w TVN-ie. Na kanapie usiądzie obok Dawida Podsiadło oraz celebryty i tancerza Alana Andersza. W tym artykule sprawdzimy informacje najczęściej wyszukiwane w kontekście Oli Domańskiej: Instagram, wzrost, chłopak, teatr. 

Kim jest Ola Domańska, gość programu Kuby Wojewódzkiego? Wielu widzów będzie miało problem z odpowiedzią na to pytanie, zwłaszcza jeśli nie śledzili wiadomości z życia celebrytów, lub najnowszej polskiej kinematografii. Poniżej przybliżamy sylwetkę gościa programu TVN - Aleksandry Domańskiej.

Aleksandra Domańska: kim jest gość programu Kuby Wojewódzkiego? [WZROST, WIEK, TEATR]

Aleksandra Domańska to polska aktorka i celebrytka. Ma 30 lat – urodziła się 9 maja 1989 w Garwolinie.

Ukończyła naukę w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie. W 2012 ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie.

Domańska od 2009 roku pracuje w teatrze i przy produkcjach telewizyjnych. W 2010 zajęła drugie miejsce w Międzynarodowym Konkursie Piosenki Aktorskiej w St. Petersburgu „Singing Mask”. Od 2014 wciela się w postać Joanny Zarzyckiej w serialu TVP2 O mnie się nie martw. W 2017 zagrała główną rolę Klary w filmie Bartłomieja Ignaciuka Podatek od miłości, który miał swoją premierę z 2018.

Aleksandra Domańska ma 168 centymetrów wzrostu. Aktorka prowadzi Instagrama, na którym śledzi ją prawie 200 tysięcy użytkowników.

>> Alan Andersz: kim jest gość programu Kuby Wojewódzkiego? [WZROST, RODZINA, WIEK, INSTA]

Aleksandra Domańska: rodzina, chłopak

Więcej o rodzinie Oli Domańskiej można było dowiedzieć się w programie Ameryka Express, w którym celebrytka wystąpiła razem z bratem Dawidem.  Pomimo tego, że aktorka chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia, nie wiadomo czy ma chłopaka.

>> Joanna Jędrzejczyk u Kuby Wojewódzkiego. „Van Damme dał mi swój numer”