Zamknij

Aleksandra Rosiak: "Pytanie na Śniadanie" - kim jest nowa prowadząca?

Redakcja
27.03.2018 12:22
Aleksandra Rosiak: "Pytanie na Śniadanie" - kim jest nowa prowadząca?
fot. screen Youtube/ Lord_info

Aleksandra Rosiak - kim jest nowa prowadząca "Pytanie na Śniadanie"? To pytanie zadaje sobie wielu widzów magazynu śniadaniowego emitowanego na antenie TVP 2. Dziennikarska zastąpi Joannę Racewicz, która niedawno zakończyła swoją współpracę z Telewizją Polską. Sprawdzamy najważniejsze informacje dotyczące nowej prowadzącej "Pytanie na Śniadanie", Aleksandry Rosiak.

Aleksandra Rosiak: kim jest nowa prowadząca "Pytanie na Śniadanie"? Sprawdzamy najważniejsze informacje dotyczące dziennikarki, która zastąpi miejsce Joanny Racewicz w magazynie śniadaniowym.

Aleksandra Rosiak: "Pytanie na Śniadanie" - kim jest nowa prowadząca?

Joanna Racewicz w marcu 2018 roku w atmosferze skandalu zakończyła swoją kilkunastoletnią współpracę z Telewizją Polską. Powodem odejścia prowadzącej "Pytanie na Śniadanie" było zamieszczenie w mediach społecznościowych informacji na temat swojej diety, co Telewizja Polska uznała za lokowanie produktu. Przypominamy, że Joanna Racewicz, jako prowadząca magazynu śniadaniowego emitowanego na antenie TVP, zadebiutowała we wrześniu 2016 roku. Wcześniej przez kilka lat dziennikarka prowadziła "Panoramę". Była także gospodynią magazynu "Reporter Polski".

W związku z odejściem Joanny Racewicz z "PnŚ" pojawił się wakat. Telewizja Polska jednak bardzo szybko znalazła zastępstwo na miejsce Racewicz. W roli nowej prowadzącej "Pytanie na Śniadanie"zobaczymy Aleksandrę Rosiak, która już prowadziła ten program przed urlopem macierzyńskim.

Aleksandra Rosiak: mąż, Instagram - co wiemy o nowej prowadzącej "PnŚ"?

Aleksandra Rosiak ma 35 lat i pochodzi z Wrocławia. Jest absolwentką stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Dziennikarska z Telewizją Polską związana jest już od 2004 roku. Prowadziła m.in. "Poranek Info" emitowany na antenie TVP Info oraz "Wiadomości" w TVP 1. Co ciekawe, Aleksandra Rosiak nie pierwszy raz pojawia się w "Pytaniu na Śniadanie" w zastępstwie za inną prezenterkę. W magazynie śniadaniowym zadebiutowała w 2016 roku, zastępując Annę Popek. Program prowadziła w duecie z Łukaszem Nowickim.

RadioZET.pl/JW