Zamknij

All Together Now - jury nowego programu Polsatu. Kto oceni uczestników?

Redakcja
24.08.2018 10:36
Śpiewajmy razem. All Together Now - jury nowego programu Polsatu [PEŁNA LISTA]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER / EAST NEWS

Jury "Śpiewajmy razem. All Together Now", nowego programu Polsatu, wyróżnia się wśród innych talent-show dostępnych w polskiej telewizji. Uczestników oceniać będzie aż sto osób, w tym głównie gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Przewodniczącą jury ma być Ewa Farna. Sprawdzamy, co jeszcze wiadomo na temat nowego programu "All Together Now" i kto jeszcze zasiądzie w jury.

Jury "All Together Now" Polska - kto oceni występy uczestników w nowym programie Polsatu? Z każdym tygodniem pojawią się nowe informacje dotyczące nowego show, który widzowie będą mogli zobaczyć już jesienią w polskiej telewizji. Sprawdzamy szczegółowe informacje dotyczące jury "Śpiewajmy razem. All Together Now".

All Together Now - JURY polskiej wersji programu

"Śpiewajmy razem. All Together Now", czyli polska wersja nowego programu zadebiutuje na antenie już we wrześniu 2018 roku. Formuła nowego show może zaskoczyć niektórych widzów, ponieważ uczestników All Together Now będzie oceniać jury składające się aż ze 100 osób. Zasiądą w nim przede wszystkim znani polscy wokaliści, gwiazdy i inne charyzmatyczne osobowości. Program poprowadzi znany kabareciarz Igor Kwiatkowski, były członek grupy Paranienormalni. Przewodniczącą jury ma być Ewa Farna, poprockowa wokalistka.

Oprócz niej w jury "All Together Now" zasiądą także m.in. Anja Orthodox, Nick Sinckler, Conrado Yanez, Krzysztof Jaryczewski (współzałożyciel grupy Oddział Zamknięty), Madox, Ewa Gil, Ramona Rey, Saszan i Michał Stawiński, Dariusz Kordek i producent muzyczny Tabb, czyli Bartosz Zielony. Jak czytamy w najnowszym "Fleszu", stacja skompletowała już niemal cały zespół, który będzie oceniał wokalne talenty.

"Śpiewajmy razem. All Together Now" - zasady, jury

Program będzie realizowany na formacie wywodzącym się z Wielkiej Brytanii. Uczestnicy "Śpiewajmy razem. All Together Now" mogą występować solo, w duetach bądź w grupach wokalnych i są oceniani przez jury. Tym, co wyróżnia program pośród wielu innych talent show w Polsce, jest liczba jurorów. Jak już wspomnieliśmy, występy będzie oceniało łącznie aż 100 osób.

Sposób oceniania talentów uczestników również jest inny, niż znaliśmy do tej pory z poprzednich show telewizyjnych. Jeśli któremuś z jurorów spodoba się występ danego wykonawcy, musi on wcisnąć przycisk, oddając w ten sposób swój głos, a następnie wstać z miejsca i zacząć śpiewać razem z uczestnikiem.

Celem każdego, kto będzie chciał dojść do finału i wygrać program, jest oczywiście zdobycie wszystkich stu głosów i zaśpiewanie wspólnie z całym składem jury. Szczegóły prawdopodobnie poznamy dopiero bliżej daty premiery polskiej wersji programu "All Together Now".

Jak możemy usłyszeć w spocie castingowym: Jeśli kochasz śpiewać niezależnie od okoliczności, "All Together Now" to program dla ciebie. Przekonaj setkę ludzi, że masz w sercu muzykę i wygraj wielkie pieniądze. Stań przed najbardziej rozśpiewanym jury w Polsce. To program dla wszystkich, którzy kochają śpiewać. Poniżej możecie obejrzeć oficjalną zapowiedź.

RadioZET.pl/Flesz/KP