Zamknij

American Horror Story 8 - kiedy premiera 8. sezonu serialu?

Redakcja
20.07.2018 11:53
American Horror Story 8 - kiedy premiera 8. sezonu serialu?
fot. Facebook / American Horror Story

Kiedy premiera "American Horror Story 8" i jaki będzie motyw przewodni najnowszej serii? Znamy już pierwsze szczegóły na temat 8. sezonu serialu, którego premiera ma nastąpić już we wrześniu 2018 roku. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje.

"American Horror Story" 8. sezon - kiedy premiera nowych odcinków? Jaki będzie motyw przewodni odcinków w najnowszej serii? Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje o "American Horror Story 8" na kilka tygodni przed premierą.

» Stranger Things: 3. sezon - kiedy premiera serialu? [ZWIASTUN, DATA]

"American Horror Story 8" - kiedy premiera 8. sezonu serialu?

W piątek, 20 lipca 2018 został udostępniony oficjalny plakat "American Horror Story 8". Kiedy premiera nowych odcinków? Teraz wiemy już na pewno - 8. sezon serialu pojawi się już w środę, 12 września. Prawdopodobnie będzie składał się on z 10 odcinków.

O czym będzie "American Horror Story 8"? [SPOILERY]

W tej chwili nie ma jeszcze zbyt wielu informacji na temat fabuły serialu "American Horror Story 8". Spoilery, które pojawiają się w sieci, oparte są jedynie na domysłach internautów, jednak żadne fakty nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Wstępna teoria dla 8. sezonu "American Horror Story", która pojawia się w sieci, dotyczyła motywu przewodniego serialu, którym miało być "Radioacitve". "American Horror Story: Radioactive" zostało zarejestrowane na początku lipca 2018 przez Twentieth Century Fox, które produkuje i emituje serial. Murphy nie potwierdził tej plotki, ani nie zaprzeczył jej prawdziwości, jednak ta teoria została już obalona. W piątek, 20 lipca zostało potwierdzone, że 8. sezon "American Horror Story" będzie zatytułowany "Apokalipsa" (ang. Apocalypse).

Internautów zastanawia też wiadomość na Twitterze, którą opublikował twórca serialu "American Horror Story", Ryan Murphy:

» Orange Is The New Black, sezon 6 - kiedy premiera? [DATA, ZWIASTUN]

Seria "American Horror Story" została stworzona przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka dla stacji FX, która emituje go od 5 października 2011 roku. Serial jest produkowany w formie antologii, co oznacza że każdy z sezonów stanowi odrębny i spójny miniserial, niepowiązany bezpośrednio z pozostałymi (nie licząc nieznacznych nawiązań fabularnych). Ich wspólnym elementem jest obsada, której członkowie wcielają się w kolejnych seriach w różne postacie.

Dotychczas powstało siedem sezonów, a na lata 2018 i 2019 zaplanowano emisję dwóch kolejnych. W Polsce serial jest emitowany od 12 listopada 2011 roku przez stację Fox. Dla tych, którzy nie znają fabuły serialu "American Horror Story", przedstawiamy krótki opis, który można znaleźć w serwisie Filmweb:

Rodzina Harmonów przeprowadza się do Los Angeles, aby rozpocząć nowe życie i zapomnieć o problemach, przez jakie musieli razem przejść. Na swój nowy dom wybierają wiekową posiadłość. Nie mają pojęcia o wydarzeniach, które miały w niej miejsce. Wkrótce poznają tajemnicę skrywaną przez stare mury.

RadioZET.pl/digitalspy.com/filmweb.pl/KP