Ameryka Express 2 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy premiera programu w 2020?

30.08.2019 09:44

Uczestnicy "Ameryki Express" 2020 i data premiery nowych odcinków to informacje, których poszukuje wielu fanów programu TVN. Choć wszystkie szczegóły o nowej edycji reality show nie są jeszcze znane, to już pojawiają się pierwsze informacje. Kto wystąpi w "Ameryce Express 2"? Sprawdzamy, co już wiadomo o kolejnym sezonie programu.

Ameryka Express 2 - UCZESTNICY: kto wystąpi w programie i kiedy premiera w 2020? fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

"Ameryka Express" 2020 - UCZESTNICY: kto wystąpi w 2. sezonie programu? Kiedy premiera nowych odcinków reality show? Co już wiadomo o kolejnej edycji? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, sprawdzamy szczegółowe informacje o uczestnikach "Ameryki Express 2" i przedstawiamy datę premiery. 

Ameryka Express 2020: UCZESTNICY - kto wystąpi w 2. sezonie programu?

Informacji na temat tego, kto wystąpi w "Ameryce Express 2", szuka wielu fanów programu TVN. Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Pełna lista uczestników "Ameryki Express 2" nie jest jeszcze znana, ale już pojawiają się pierwsze szczegóły. Wiadomo, że obecnie trwają przygotowania do nowej edycji show, a producenci rozpoczęli już rozmowy z potencjalnymi uczestnikami "Ameryki Express".

Jedną z osób, które otrzymały propozycję udziału w programie, jest aktor znany przede wszystkim z "Rodzinki.pl" i "Dance, dance, dance", Adam Zdrójkowski. Jak donosi portal Party.pl, aktor nie wystąpi w show ze swoją dziewczyną Wiktorią Gąsiewską. Zdrójkowski ma zabrać swojego ojca, Dariusza. Podobno Wiktoria jest bardzo zadowolona z tego powodu - w końcu młoda aktora nie narzeka na brak obowiązków zawodowych. W "Ameryce Express 2" wystąpić ma także Dominika Tajner-Wiśniewska. Jak informuje Party.pl, do programu zaprosiła Daniela "Qczaja" Kuczaja, z którym zaprzyjaźniła się w "Tańcu z gwiazdami".

Jakiś czas temu pojawiły się także nieoficjalne informacje, że kolejnymi uczestnikami "Ameryki Express" 2020 mają być znani polscy aktorzy, tj. Paweł Deląg oraz Grażyna Wolszczak. Dodatkowo w show wystąpić ma także para znana z serialu paradokumentalnego "19+" - Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. Mówi się, że zaproszenie do programu "Ameryka Express" dostał także kontrowersyjny zawodnik MMA Marcin "Różal" Różalski. Z kolei jak donosi Pudelek.pl, w nowej edycji show pojawić ma się także zwyciężczyni ostatniego sezonu "Big Brothera", czyli Magda Wójcik. Informacje te jednak nie zostały potwierdzone.

Jeśli tylko pojawią się informacje o kolejnych uczestnikach programu "Ameryka Express 2", zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Ameryka Express 2 - kiedy premiera nowej edycji w 2020 roku?

Kiedy "Ameryka Express 2"? Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualne Media, TVN był bardzo zadowolony z wyników oglądalności zeszłej edycji programu, w związku z czym zamierza kontynuować ten format. Premiera "Ameryki Express" w 2020 roku zaplanowana jest na wiosnę. To właśnie wtedy program ma powrócić na antenę TVN. Tym razem uczestnicy show mają zmierzyć się na terenie Kolumbii. 

Zagłosuj

Będziesz oglądać nową edycję "Ameryki Express"?

RadioZET.pl/JW

Oceń