Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ameryka Express 2 - UCZESTNICY: kto wystąpi w programie i kiedy premiera w 2019?

20.05.2019 12:03

Uczestnicy "Ameryki Express" 2019 i data premiery nowych odcinków to informacje, których poszukuje wielu fanów programu TVN. Choć wszystkie szczegóły o nowej edycji reality show nie są jeszcze znane, to już pojawiają się pierwsze informacje. Kto wystąpi w "Ameryce Express 2"? Sprawdzamy, co już wiadomo o kolejnym sezonie programu.

Ameryka Express 2 - UCZESTNICY: kto wystąpi w programie i kiedy premiera w 2019? fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

"Ameryka Express" 2019 - UCZESTNICY: kto wystąpi w 2. sezonie programu? Kiedy premiera nowych odcinków reality show? Co już wiadomo o kolejnej edycji? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, sprawdzamy szczegółowe informacje o uczestnikach "Ameryki Express 2" i przedstawiamy datę premiery. 

Ameryka Express 2019 - UCZESTNICY: kto wystąpi w 2. sezonie programu?

Informacji na temat tego, kto wystąpi w "Ameryce Express 2", szuka wielu fanów programu TVN. Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Pełna lista uczestników "Ameryki Express 2" nie jest jeszcze znana, ale już pojawiają się pierwsze szczegóły. Wiadomo, że obecnie trwają przygotowania do nowej edycji show, a producenci rozpoczęli już rozmowy z potencjalnymi uczestnikami "Ameryki Express" 2019.

Jedną z osób, które otrzymały propozycję udziału w programie, jest aktor znany przede wszystkim z "Rodzinki.pl" i "Dance, dance, dance", Adam Zdrójkowski. Jak donosi portal Party.pl, aktor nie wystąpi w show ze swoją dziewczyną Wiktorią Gąsiewską. Zdrójkowski ma zabrać swojego ojca, Dariusza. Podobno Wiktoria jest bardzo zadowolona z tego powodu - w końcu młoda aktora nie narzeka na brak obowiązków zawodowych. W "Ameryce Express 2" wystąpić ma także Dominika Tajner-Wiśniewska. Jak informuje Party.pl, do programu zaprosiła Daniela "Qczaja" Kuczaja, z którym zaprzyjaźniła się w "Tańcu z gwiazdami".

Jeśli tylko pojawią się informacje o kolejnych uczestnikach programu "Ameryka Express 2", zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Ameryka Express 2 - kiedy premiera nowej edycji w 2019 roku?

Kiedy "Ameryka Express 2"? Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualne Media, TVN był bardzo zadowolony z wyników oglądalności zeszłej edycji programu, w związku z czym zamierza kontynuować ten format. Premiera "Ameryki Express" w 2019 roku zaplanowana jest na jesień. To właśnie wtedy program ma powrócić na antenę TVN.

Zagłosuj

Będziesz oglądać nową edycję "Ameryki Express"?

RadioZET.pl/JW

Oceń