Zamknij

Ameryka Express 2020 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w 2. edycji programu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Karolina Piotrowska
04.03.2020 14:37
Ameryka Express 2020 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w 2. edycji programu? [LISTA UCZESTNIKÓW]
fot. Instagram.com/amerykaexpress.tvn/

Uczestnicy "Ameryki Express" 2020 to informacje, których poszukuje wielu fanów programu TVN. Na początku grudnia pojawiły się wszystkie szczegóły dotyczące nowego sezonu show. Wiadomo już, kto wystąpi i kiedy odbędzie się długo wyczekiwana premiera. Szczegółowe informacje na temat uczestników "Ameryki Express 2", można znaleźć poniżej.

"Ameryka Express" 2020 - UCZESTNICY: kto wystąpi w 2. sezonie programu? Kiedy premiera nowych odcinków reality show? Co już wiadomo o kolejnej edycji? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, sprawdzamy szczegółowe informacje o uczestnikach "Ameryki Express 2" i przedstawiamy datę premiery. 

Ameryka Express 2020 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w 2. sezonie programu?

Informacji na temat tego, kto wystąpi w "Ameryce Express 2", szuka wielu fanów programu TVN. Na początku grudnia pojawiły się wszystkie szczegóły dotyczące nowego sezonu popularnego show. Znana już jest zatem pełna lista uczestników "Ameryki Express" 2020. W długo wyczekiwanym drugim sezonie programu wystąpi osiem par.

Wiadomo, że uczestnikami "Ameryki Express 2" są m.in. znani polscy aktorzy, tj. Paweł Deląg oraz Grażyna Wolszczak. Deląg na towarzysza podróży wybrał Dariusza Lipkę, który od lat z powodzeniem zajmuje się ochroną osobistą w Nowym Jorku. Z kolei Grażynie Wolszczak w show towarzyszyć będzie syn Filip Sikora. Dodatkowo w show wystąpi także para znana z serialu paradokumentalnego "19+" - Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. Zaproszenie do programu "Ameryka Express" dostał także kontrowersyjny zawodnik MMA Marcin "Różal" Różalski.

Uczestnicy Ameryki Express 2 - LISTA UCZESTNIKÓW

Poniżej przedstawiamy wszystkich uczestników "Ameryki Express 2". Po kliknięciu w wybrane nazwisko, będzie można znaleźć szczegółowe informacje na temat danego uczestnika. 

Program "Ameryka Express" 2020 prowadzi Daria Ładocha, zwyciężczyni drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy”. Blogerka zastąpiła tym samym Agnieszkę Woźniak-Starak.

Co ciekawe, wcześniej pojawiały się pogłoski, że jedną z osób, które otrzymały propozycję udziału w programie, był aktor znany przede wszystkim z "Rodzinki.pl" i "Dance, dance, dance", Adam Zdrójkowski. Ponadto mówiło się, że w programie miała wystąpić także Dominika Tajner-Wiśniewska, która do show miała zaprosić Daniela "Qczaja" Kuczaja, z którym zaprzyjaźniła się w "Tańcu z gwiazdami". Informacje te jednak, jak się finalnie okazało, nie znalazły odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Ameryka Express znika z anteny TVN? To będzie ostatnia edycja hitowego show

Program "Ameryka Express 2" można oglądać co tydzień (począwszy od 4 marca) w każdą środę o godzinie 21:30 na antenie TVN.

Zagłosuj

Będziesz oglądać nową edycję "Ameryki Express"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW