Zamknij

Ameryka Express - kto wygrał finał? [ZWYCIĘZCA programu 28.11]

Redakcja
29.11.2018 09:35
Ameryka Express - kto wygrał finał? [ZWYCIĘZCA programu 28.11]
fot. instagram.com/amerykaexpress.tvn/

Kto wygrał "Ameryka Express"? Finał programu wyemitowany został w środę, 28 listopada. Do ostatniego odcinka show udało się dostać Fit Loversom (Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz), Maciejowi Musiałowskiemu i Annie Małysy oraz Domańskim - rodzeństwo Aleksandra i Dawid. To właśnie jedna z tych trzech par została zwycięzcą "Ameryki Express". Kto wygrał?

"Ameryka Express": finał - kto wygrał program? Fit Loversi, Maciej Musiałowski i Anna Małysa czy Aleksandra Domańska i Dawid Domański? Przedstawiamy zwycięzców!

"Ameryka Express" FINAŁ

Finał "Ameryki Express" można było obejrzeć w środę, 28 listopada 2018 roku. Ostatni odcinek, jak i poprzednie, tradycyjnie wyemitowany został o godzinie 21:30 na antenie TVN. O zwycięstwo walczyły trzy pary - Fit Loversi (Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz), Maciej Musiałowski i Anna Małysa oraz Domańscy - rodzeństwo Aleksandra i Dawid.

Przypominamy, że do programu zaproszono 8 par, które musiały przeżyć w Ameryce za jedynie 1 dolara dziennie. Z kolei noclegu musieli poszukiwać u tubylców. W każdym odcinku każda z par miała do wykonania misje, a co dwa tygodnie jedna z nich odpadała. O tym, kto nie przechodził dalej, decydowała kolejność dobiegnięcia na metę.

Wyniki "Ameryka Express" zamieszczamy poniżej.

"Ameryka Express" - kto wygrał finał? [ZWYCIĘZCA programu 28.11]

Kto wygrał "Amerykę Express"? Zwycięzcy programu to Aleksandra Domańska i Dawid Domański.

1. miejsce: Aleksandra Domańska i Dawid Domański

2. miejsce: Fit Lovers (Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz)

3. miejsce: Maciej Musiałowski i Anna Małysa

4. Tomasz Karolak i Jakub Urbański

5. Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer

6. Lara Gessler i Piotr Sałata

7. Magda Steczkowska i Katarzyna Meller

8. Monika Zagajewska i Piotr Królik

Informacja na temat tego, kto wygrał "Amerykę Express" wzbudziła wiele emocji. Wielu fanów programu uważała, że największą szansę na wygraną mają Fit Loversi, którzy w programie radzili sobie bardzo dobrze - dwa razy wygrali immunitet. Pojawiały się spekulacje, że drugie miejsce zajmą Maciej Musiałowski i Anna Małysa, a trzecie Dawid Domański i Aleksandra Domańska, która przez wiele osób porównywalna jest do "Żenulki" z poprzedniej edycji. Typy okazały się jednak nietrafne. Wynik "Ameryki Express" większość osób zaskoczył, bo wygrali Domańscy, w których - przez ciągłe narzekanie aktorki - niewiele osób wierzyło.

Aleksandra Domańska - kim jest zwyciężczyni "Ameryki Express"?

Aleksandra Domańska urodziła się 9 maja 1989 roku w Garwolinie. W tym roku skończyła 29 lat. W 2012 została absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie, jednak już kilka lat wcześniej mogliśmy oglądać ją na deskach teatru oraz w produkcjach telewizyjnych. Aleksandra Domańska zagrała m.in. w takim filmach i serialach jak: "Podatek od miłości", "Po prostu przyjaźń", "O mnie się nie martw", "Komisarz Alex", "Drogówka", "Lekarze" czy "Pod Mocnym Aniołem".

Aleksandra Domańska w "Ameryce Express" wzięła udział razem ze swoim bratem Dawidem Domańskim. Dawid jest młodszy od Oli i na co dzień prowadzi firmę budowlaną w Oslo.

RadioZET.pl/JW