Zamknij

Ameryka Express, odcinek 2 - kto odpadł? [STRESZCZENIE]

Redakcja
13.09.2018 10:21
Ameryka Express, odcinek 2 - kto odpadł? [STRESZCZENIE]
fot. Mateusz Jagielski/EASTNEWS

Kto odpadł w 2. odcinku "Ameryka Express"? Wiemy, która para pożegnała się z programem! Sprawdzamy, kim jest duet, który jako ostatni dobiegł do mety i streszczamy epizod z 12 wrzesnia. Z jakimi zadaniami tym razem musieli zmierzyć się uczestnicy?

"Ameryka Express", odcinek 2: kto odpadł z programu 12.09? Kim jest para, która musiała opuścić program "Ameryka Express"? Streszczamy nowy epizod i sprawdzamy, z jakimi zadaniami tym razem musieli zmierzyć się uczestnicy.

"Ameryka Express" - kto odpadł w 2. odcinku programu?

Informacji na temat tego, kto odpadł w 2. odcinku "Ameryka Express" szuka wielu fanów programu, którzy nie mieli wczoraj okazji obejrzeć nowego epizodu. Jako ostatnie do wyznaczonej mety dobiegły Monika Zagajewska i Katarzyna Meller. Kim są uczestniczki, które 12 września musiały opuścić program?

Katarzyna Meller to siostra Marcina Mellera, dziennikarza, który razem z Magdaleną Mołek prowadzi "Dzień Dobry TVN. Ma 42 lata, z wykształcenia jest anglistką. Studiowała na Uniwersytecie Warszawskim i paryskiej Sorbonie. Jest właścicielką agencji PR oraz włoskiej restauracji Porto Massimo. Katarzyna Meller wydała także książkę "W kuchni mamy i córki", w której można znaleźć przepisy jej mamy Beaty. Prywatnie jest żoną i matką trzech córek. Kobieta brała udział w programie ze swoją przyjaciółką Moniką Zagajewską.

Po tym, jak para, która jako ostatnia dobiegła na mety, pożegnała się z pozostałymi uczestnikami, prowadząca program Agnieszka Woźniak-Starak, złożyła dziewczynom zaskakującą propozycję. Jedna osoba z ich duetu może pozostać w programie. Kto skorzystał z okazji? Tego dowiemy się już niebawem!

"Ameryka Express", odcinek 2 - streszczenie epizodu

Pierwsza misja w odcinku 2. "Ameryka Express" polegała na wydojeniu  krowy i dowiezieniu pełnych szklanek mleka do punktu kontrolnego gry. Dwie pary, które wykonały to zadanie najszybciej (Zygmunt i Filip Chajzerowie oraz Tomasz Karolak z Jakubem Urbańskim) miały zapewniony nocleg u kowbojów i szansę na wygranie amuletu o wartości 10 tys. zł. Pozostali uczestnicy byli zdani na gościnność mieszkańców. Rywalizację o amulet finalnie wygrali Karolak z przyjacielem. 

Pary, które kolejno przybyły w miejsce podane przez prowadzącą jako meta odcinka, szybko dowiedziały się, że to jeszcze nie koniec wyścigu. Aby dotrzeć do prawdziwej mety, trzeba było pokonać kilka kilometrów w korku, a następnie wsiąść do kolejki linowej. Jako ostatnie do mety dobiegły Katarzyna Meller i Monika Zagajewska.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW