Zamknij

Andrea Bocelli w Warszawie 2020 - BILETY. Ile kosztują, kiedy i gdzie kupić? [CENY]

Jolanta Waligóra
05.06.2019 10:15
Andrea Bocelli w Warszawie 2020 - BILETY. Ile kosztują, kiedy i gdzie kupić? [CENY]
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Bilety na koncert Andrea Bocellego w Warszawie 2020 i ceny wejściówek to informacje, które szczególnie interesują wszystkich fanów artysty. Choć muzyczne wydarzenie odbędzie się dopiero w 2020 roku, to wejściówki trafią do sprzedaży już na początku czerwca 2019 i z pewnością wyprzedadzą się w błyskawicznym tempie. Szczegółowe informacje o biletach na koncert Andrea Bocellego w Warszawie można znaleźć poniżej.

Andrea Bocelli w Warszawie 2020 - BILETY na koncert. Ile kosztują wejściówki? Od kiedy trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je nabyć? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy ceny biletów na koncert Andrea Bocellego 2020 w Polsce.

Andrea Bocelli w Warszawie 2020 - BILETY. Kiedy i gdzie kupić?

Informacji o biletach na koncert Andrea Bocellego w Warszawie 2020 szukają wszyscy, którzy wybierają się na długo wyczekiwane muzyczne wydarzenie. Choć koncert odbędzie się dopiero w 2020 roku, to wejściówki trafią do sprzedaży już na początku czerwca 2019 i z pewnością wyprzedadzą się w błyskawicznym tempie. Bilety na Andrea Bocellego w Warszawie 2019 będzie można nabyć od piątku, 7 czerwca. Sprzedaż wejściówek rozpocznie się o godzinie 10:00. Bilety dostępne będą m.in. na stronie eBilet.pl

Koncert Andrea Bocellego odbędzie się w sobotę, 22 sierpnia 2020 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Koncert podzielony zostanie na dwie części. W pierwszej - publiczność usłyszy najpopularniejsze utwory klasyczne i arie operowe, a w drugiej – melodyjne piosenki mówiące o przyjaźni, rodzinie i miłości. 

Bilety na Andrea Bocellego w Warszawie 2020 - CENA. Ile kosztują?

Ceny biletów na koncert Andrea Bocellego w Warszawie 2020 niestety nie są jeszcze znane. Prawdopodobnie informacja o kwocie, którą będziemy musieli zapłacić za wejściówkę na muzyczne wydarzenie, zostanie ujawniona 7 czerwca, czyli w dniu wystartowania sprzedaży biletów.

Przypomnijmy, że na ostatnim koncercie Andrea Bocellego, który miał miejsce w Poznaniu w maju 2019 roku, ceny biletów oscylowały w granicach od 155 zł za trybunę górną, do 699 zł za miejsca VIP.

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Andrea Bocellego w Warszawie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW