Zamknij

Andrzej z Sanatorium Miłości 2021 - kim jest uczestnik 3. edycji programu? [WIEK]

04.01.2021 10:00
Andrzej z Sanatorium Miłości 2021 - kim jest uczestnik 3. edycji programu? [WIEK]
fot. Mat.prasowe TVP

Andrzej z "Sanatorium Miłości" to jeden z uczestników trzeciej edycji popularnego programu Telewizji Polskiej. Mężczyzna pochodzi z Warki i - jak czytamy w opisie bohatera reality show - jest romantykiem, kochającym kobiety. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Andrzej z "Sanatorium Miłości" 2021, ile ma lat i co wiadomo o jego rodzinie, można znaleźć poniżej.

Kim jest Andrzej z "Sanatorium Miłości" 2021? Wiek, rodzina, zawód, życie prywatne oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika trzeciej edycji programu TVP, można znaleźć w tym artykule. Sprawdzamy wszystkie informacje o Andrzeju z "Sanatorium Miłości".

Andrzej z Sanatorium Miłości 2021 - kim jest uczestnik i ile ma lat? [WIEK]

Andrzej z "Sanatorium Miłości 3" - jak czytamy w opisie uczestnika programu TVP - pochodzi z Warki. Bohater reality show, mimo zawodowego spełnienia, dziś nadal aktywnie działa w jednej z branżowych firm. Praca to dla niego możliwość kontaktów z ludźmi, zagraniczne podróże, doświadczenia. Kocha sport. W młodości wyczynowo grał w koszykówkę i w piłkę nożną. Obecnie bierze udział w maratonach, a prawie codziennie pokonuje dystans 60 basenów. Ponadto, jest regionalnym działaczem, który świetnie odnajduje się w sferze kultury i sportu, organizuje turnieje oraz koncerty. Dane słowo jest dla niego nie do złamania. Lubi i umie śpiewać.

Wiele osób zastanawia się także, ile lat ma Andrzej z "Sanatorium Miłości" 2021. Uczestnik programu TVP ma 64 lata.

Kim jest Andrzej z Sanatorium Miłości 3?

Uczestnik programu TVP "Sanatorium Miłości" Andrzej jest romantykiem, kochającym kobiety. Ożenił się młodo. To była wielka miłość, czego owocem są jego dwaj synowie. Niestety związek nie przetrwał próby czasu.

Andrzejowi podobają się młodsze, zadbane brunetki z dobrą figurą. Zdecydowanie "woli kochać niż być kochanym".

"Sanatorium miłości" to polski program telewizyjny typu reality show tworzony w formie telenoweli dokumentalnej prowadzony przez Martę Manowską i emitowany na antenie TVP1 od 20 stycznia 2019. W programie bierze udział 12 osób: 6 kobiet i 6 mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. Uczestnicy przez trzy tygodnie poznają się i wspólnie biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach w sanatorium "Równica" w Ustroniu. 

Premiera 3. edycji programu "Sanatorium Miłości" odbędzie się 3 stycznia 2021 roku. Emisja zaplanowana została na godzinę 21:15 na antenie TVP1.

RadioZET.pl/mat.prasowe