Zamknij

Andrzejki 2017 - lanie wosku: jak czytać symbole?

Redakcja
27.11.2017 11:00
Andrzejki 2017 - lanie wosku: jak czytać symbole?
fot. Pexels

Wróżby na Andrzejki 2017 - lanie wosku to świetny sposób, by wywróżyć i odczytać swoją przyszłość. Co roku tradycje andrzejkowe w Polsce zachęcają do wieczornych wróżb. Co znaczą wróżby andrzejkowe - symbole z wosku i innych wierzeń?

Lanie wosku na Andrzejki 2017 to świetny sposób, by poznać swoją przyszłość. Jak interpretować woskowe figury i rozumieć znaczenie symboli andrzejkowych?

Andrzejki 2017 - znaczenie woskowych figur

Lanie wosku na Andrzejki to jedna z najpopularniejszych zabaw andrzejkowych. Jak lać wosk w Andrzejki, by odczytać z niego swoją przyszłość? Zabawę należy przeprowadzić w nocy z 29 na 30 listopada. Aby poprawnie wykonać wróżbę, potrzeba klucza z dziurką, miskę z wodą i oczywiście wosk, najlepiej prosto ze świecy.

» Andrzejki - wróżby z wosku: symbole i znaczenie wróżb andrzejkowych z wosku

Roztopiony wosk powinien przelać się przez dziurkę od klucza, prosto do miski z wodą. Zastygnięty wosk utworzy kształty, które należy odpowiednio zinterpretować. Powstałe figury należy oświetlić światłem tak, by ich cień znalazł się na ścianie.

Jeśli figura z wosku ułoży się w kształcie anioła, zwiastuje ona pomyślność w nadchodzącym roku.

Figura w kształcie motyla może przynieść wielkie zmiany w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Figura buta odczytywana może być jako symbol wejścia w nowy etap życia.

Jeśli figura ułoży się w kształcie kwiatu, czeka nas miła niespodzianka w nadchodzącym roku.

Podobizna chmury może to oznaczać, że nasz obraz rzeczywistości jest niepełny i nieco mylny. Gwiazda z kolei nazywana jest zwiastunem szczęścia.

Symbole andrzejkowe z wosku mogą przynieść wiele zaskakujących interpretacji. Większość z nich zapowiada pomyślność i powodzenie w przyszłości - zarówno prywatnej, jak i zawodowej.

RadioZET.pl/JH