Zamknij

Ange-Sophie Reich - kim jest uczestniczka FAME czy SHAME? [INSTAGRAM, WIEK]

25.06.2020 13:15
Ange-Sophie Reich - kim jest uczestniczka FAME czy SHAME? [INSTAGRAM, WIEK]
fot. Instagram / @angesophie.reich

Kim jest Ange-Sophie Reich, jedna z uczestniczek nowego programu FAME czy SHAME? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na jej temat, m.in. ile lat ma Ange-Sophie Reich, Instagram i inne konta w mediach społecznościowych oraz co warto o niej wiedzieć przed premierą pierwszego odcinka.

Ange-Sophie Reich - kim jest uczestniczka FAME czy SHAME? Instagram, wiek, wzrost i inne informacje o jednej z uczestniczek nowego programu na Player.pl zebraliśmy w poniższym artykule.

Ange-Sophie Reich - kim jest uczestniczka FAME czy SHAME? [WIEK, WZROST]

Jedna z uczestniczek FAME czy SHAME, Ange-Sophie Reich ma 18 lat. Urodziła się w Hamburgu, ale kilka lat temu wraz z mamą i bratem Szymonem przeprowadziła się do Polski. Jak czytamy w informacjach na jej temat, swoją egzotyczną urodę zawdzięcza ojcu. Była uczestniczką 7. edycji programu "Top Model". Zagrała w filmie "#Jestem M. Misfit", gdzie wcieliła się w rolę Eli. Jak na razie w sieci nie znajdziemy więcej szczegółów, m.in. jaki jest wzrost Ange-Sophie Reich. Pozostałe informacje o uczestniczce będzie można poznać w poszczególnych odcinkach.

Jak dowiadujemy się ze strony internetowej, do programu FAME czy SHAME zaproszono ściśle wyselekcjonowaną grupę popularnych twórców, idoli młodego pokolenia. Uczestnikami programu oprócz Ange-Sophie Reich są: Łukasz "Blondino" Książkiewicz, Filip Zabielski, Michał Gała, Klaudia Bieszcz, Marta RentelKinga Kostrzewa, Ange-Sophie Reich, Jan Marciniak, Klaudia Bieszcz, Patryk Woźniak i Weronika "Wero" Piątek.

FAME czy SHAME: Ange-Sophie Reich - Instagram, Tik Tok, YouTube

Uczestniczka FAME czy SHAME Ange-Sophie Reich udziela się również na Instagramie, ma kanał na YouTube. Poniżej zamieszczamy linki do poszczególnych kont w mediach społecznościowych, gdzie można ją znaleźć.

FAME czy SHAME to nowy program Player Original, dostępny tylko w serwisie VOD player.pl. Jak czytamy w oficjalnym opisie serii, dziesięciu najpopularniejszych idoli młodego pokolenia - znanych z portali takich jak TikTok, Instagram i YouTube - spędzi razem 8 tygodni w wilii w Konstancinie. Codziennie staną przed nowymi wyzwaniami, których wynik zdecyduje, kto następny dzień spędzi w grupie FAME - otoczony przywilejami i luksusami, a kto w przegranej - SHAME - pozbawiony wygód.

Wykonywanie zadań będą utrudniać goście - znane osobowości mediów i telewizji, które znienacka zapukają do drzwi domu. Ten, kto pod koniec dwóch miesięcy zdobędzie najwięcej punktów, ma szansę zgarnąć nagrodę główną, która jeszcze pozostaje tajemnicą. Szanse na zwycięstwo do samego końca ma każdy z uczestników, ponieważ na ostatniej prostej karta może się odwrócić, a to wszystko za sprawą widzów.

Prowadzącymi programu FAME czy SHAME zostali Saszan i Danny Ferreri. To oni będą wspierać uczestników podczas przygody w programie. Każdego dnia powierzą bohaterom programu kolejne zadanie do wykonania oraz poinformują ich o tym, jakie czekają na nich niespodzianki.

RadioZET.pl/mat. prasowe