Zamknij

Angelika Głaczkowska - Big Brother 2019: kim jest nowa uczestniczka reality show?

Karolina Piotrowska
15.04.2019 11:03
Angelika Głaczkowska - Big Brother 2019: kim jest nowa uczestniczka reality show?
fot. Instagram / @bigbrother.tvn7

Kim jest Angelika Głaczkowska? Big Brother 2019 i nowi uczestnicy, którzy pojawili się w programie w niedzielę, 14 kwietnia wywołali spore poruszenie w sieci. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednej z uczestniczek, czym się zajmuje i kim jest Angelika Głaczkowska.

Kim jest Angelika Głaczkowska? "Big Brother" 2019 i nowi uczestnicy pojawi się w programie w niedzielę, 14 kwietnia. Sprawdzamy, co wiadomo o nowej osobie w domu Wielkiego Brata, czyli kim jest Angelika Głaczkowska, ile ma lat i czym się zajmuje na co dzień.

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Angelika Głaczkowska - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka show?

Nowa uczestniczka Big Brothera 2019, Angelika Głaczkowska ma 32 lata i z zawodu jest stewardessą. Zawsze realizuje zamierzone cele, dlatego najbliżsi określają ją jako osobę porządną i obowiązkową. Niczego nie żałuje, a każdy dzień stara się wykorzystać mądrze i kreatywnie. Najbardziej szczęśliwa jest podróżując i poznając nowych ludzi. U drugiego człowieka razi ją sztuczność, którą wyczuwa od razu. Ma poczucie humoru oraz duży dystans do siebie. Marzy o własnej restauracji, w której mogłaby spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną.

» Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother 2019 Angelika Głaczkowska: "Trudne Sprawy" - czy występowała w odcinkach?

Angelika Głaczkowska, nowa uczestniczka "Big Brothera" 2019 podejrzewana jest przez internautów o to, że występowała już w różnych produkcjach telewizyjnych. Najczęściej pojawia się zarzut, ze Angelika Głaczkowska występowała w "Trudnych Sprawach". Żadne z tych informacji nie są jednak potwierdzone, a są jedynie spekulacjami i domysłami widzów reality show.

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/KP