Zamknij

Angus and Julia Stone w Warszawie 2018: bilety, data i miejsce koncertu

Redakcja
07.06.2018 11:00
Angus and Julia Stone w Warszawie 2018: bilety, data i miejsce koncertu
fot. facebook.com/AngusAndJulia/

Koncert Angus and Julia Stone w Warszawie w 2018 roku! Będzie to pierwszy występ Australijskiego duetu w Polsce. Supportem będzie Vancouver Sleep Clinic. Gdzie i kiedy Angus and Julia Stone w Warszawie? Przedstawiamy dokładną datę, miejsce i sprawdzamy ceny biletów na wydarzenie.

Angus and Julia Stone w Warszawie 2018: bilety, data i miejsce koncertu. Kiedy, gdzie i po ile wejściówki na występ Australijskiego duetu? Odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Czerwiec 2018: wydarzenia, atrakcje, koncerty - co robić? [WARSZAWA] «

Gdzie i kiedy Angus and Julia Stone w Warszawie 2018? [DATA, MIEJSCE]

Koncert Angus and Julia Stone w Warszawie 2018 odbędzie się pod koniec miesiąca, a dokładniej w środę, 27 czerwca. Australijski duet wystąpi w Klubie Stodoła w stolicy (ulica Batorego 10). Start o godzinie 20:00, z kolei wejść będzie można już o 19:00. Supportem będzie Vancouver Sleep Clinic. Czerwcowy koncert Angus and Julia Stone będzie ich pierwszym koncertem w Polsce! 

Angus and Julia Stone to rodzeństwo, które zdecydowało się na współpracę muzyczną na początku 2006 roku. To wtedy wydali debiutancki album "Chocolates and Cigarettes", w którym Julia zajęła się wokalem, a Angus gitarą oraz trąbką. Od tego czasu duet wydał jeszcze kilkanaście albumów. Angus and Julia Stone możemy kojarzyć m.in. z takich utworów, jak "Big Jet Plane" (który ma już blisko 40 milionów odtworzeń na YouTube), "I'm Not Yours", "Chateau" czy "A Hertbreak".

Angus and Julia Stone: Warszawa 2018 - BILETY na koncert [CENA]

Dla wszystkich fanów Australijskiego duetu mamy dobrą wiadomość! Bilety na Angus and Julia Stone w Warszawie 2018 są w sprzedaży! Wejściówki można nabyć za pośrednictwem strony: ebilet.pl.

Ceny biletów na Angus and Julia Stone 2018 w Warszawie przedstawiają się następująco: 

- miejsca stojące: 140 zł przedsprzedaż, w dniu koncertu: 160 zł,

- miejsca siedzące numerowane: 140 zł przedsprzedaż, w dniu koncertu: 180 zł.

RadioZET.pl/JW