Zamknij

Ania Karwan - wiek, wzrost, mąż, dzieci, Instagram. Kim jest polska piosenkarka?

25.11.2020 13:04
Ania Karwan - wiek, wzrost, mąż. Kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami 12"?
fot. Piotr Matusewicz/East News

Ania Karwan to polska piosenkarka, której popularność przyniosło przede wszystkim zajęcie trzeciego miejsca w show "The Voice of Poland". Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Ania Karwan, ile ma lat, ile ma wzrostu, można znaleźć poniżej.

Kim jest Ania Karwan? Wiek, wzrost, mąż, piosenki, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat polskiej piosenkarki, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy wszystko o Annie Karwan.

Kim jest Ania Karwan, polska piosenkarka?

Ania Karwan wychowała się w Łaszczowie (woj. lubelskie) w artystycznej rodzinie. Mama piosenkarki grała na mandolinie oraz skrzypcach, ojciec tańczył w młodości w zespole ludowym, a siostra śpiewała. Z kolei Ania Karwan w młodości tańczyła oraz trenowała akrobatykę artystyczną. W wieku 16 lat wyprowadziła się z domu do Warszawy, gdzie początkowo pracowała w kawiarni. 

Ania Karwan jako nastolatka wzięła udział w programie TVN "Droga do gwiazd". Śpiewała także m.in. na weselach oraz w restauracjach. Początkowo występowała także w chórkach u takich gwiazd jak m.in. Ania Dąbrowska, Monika Brodka, Kasia Cerekwicka, Andrzej Piaseczny czy Ania Wyszkoni. Z kolei w 2010 Ania Karwan wygrała jeden z odcinków popularnego programu "Szansa na Sukces". Została także półfinalistką drugiej edycji show "Must be the music. Tylko muzyka". Największą popularność jednak przyniósł jej występ w "The Voice of Poland", gdzie zajęła trzecie miejsce. 

Artystka na swoim koncie ma wiele przebojów. Wśród piosenek Ani Karwan wymienić można m.in. takie utwory jak "Czarny świt", "Słucham cię w radiu co tydzień" czy "Głupcy".

Co ciekawe, przed rozpoczęciem solowej kariery muzycznej Anna Karwan zajmowała się pisaniem scenariuszów do spotów reklamowych.

Piosenkarka wystąpiła także w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". W parze z Janem Klimentem zajęła piąte miejsce.

Ania Karwan - wiek, wzrost, mąż, dzieci, Instagram, życie prywatne

Wiele osób szuka informacji na temat wieku Ani Karwan. Piosenkarka urodziła się 6 grudnia 1985, co oznacza, że pod koniec 2020 roku skończy 35 lat. W sieci nie znajdziemy jednak informacji dotyczących wzrostu artystki.

Życzenie prywatne Ani Karwan owiane jest tajemnicą, a piosenkarka nie lubi dzielić się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Wiadomo jednak, że przez jakiś czas była w związku z Markiem Zielińskim, z którym na córkę Oliwię (ur. w 2013 roku). Artystka była także w związku z Błażejem Szychowskim, jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Nie wiadomo, czy obecnie Ania Karwian jest w związku.

Na Instagramie Ania Karwan figuruje pod nazwą: aniakarwan. Aktualnie obserwuje ją ponad 100 tys. osób.

RadioZET.pl