Zamknij

Ania Łempicka - kim jest finalistka MasterChefa? [WIEK, BLOG, POCHODZENIE]

Karolina Piotrowska
06.12.2019 14:20
Ania Łempicka - kim jest finalistka MasterChefa? [WIEK, BLOG, POCHODZENIE]
fot. Youtube / TVN Foodie

Kim jest Anna Łempicka - finalistka "MasterChefa"? W ostatnim odcinku programu TVN zaprezentuje się już tylko 4 kucharzy, którym udało się dotrzeć do ostatniego etapu. Sprawdzamy, co wiadomo na temat jednej z uczestniczek, czyli kim jest Ania Łempicka, jej wiek, blog, Instagram i inne informacje.

Ania Łempicka - kim jest finalistka "MasterChefa"? Wiek, blog, Instagram, skąd pochodzi i jej udział w nowej edycji programu TVN oraz informacje o uczestniczce - najważniejsze szczegóły na temat Anny Łempickiej zebraliśmy w poniższym artykule.

Kim jest Ania Łempicka? [WIEK, BLOG, SKĄD POCHODZI, INSTAGRAM]

Jedna z finalistek "MasterChefa", Anna Łempicka, ma 26 lat i pochodzi z Grajewa, a do programu przyjechała z Marek. Do nowej edycji zgłosiła się, ponieważ od 4 lat zajmuje się streamowaniem, ale pokochała też gotowanie, dlatego chciałaby rozwinąć się też w innym kierunku. Jej ulubione potrawy to m.in. te z makaronami, mączne rzeczy, wypieki i... warzywa.

Jak możemy przeczytać na stronie programu "MasterChef", Ania Łempicka od dziecka lubiła towarzyszyć rodzicom w kuchni podczas przygotowywania jedzenia. Sama często gotowała po powrocie ze szkoły różne proste dania. Dzisiaj gotuje głównie dla swojego narzeczonego, co daje jej ogromną radość. Najchętniej przygotowuje warzywa, owoce, makarony i zupy.

Teraz Anna Łempicka prowadzi też streamy z gotowania na żywo i grania w gry komputerowe. Jej kanał na Youtube to  Ania Łempicka Lempiank a konto na Twitch.tv -  lempiank. Oprócz tego można znaleźć ją m.in. na Instagramie jako @lempiank oraz na Facebooku -  Ania Łempicka Lempiank @lempiank.

Anna Łempicka jedną z 4 finalistów "MasterChefa"

W tej edycji programu w finale po raz pierwszy wystąpią nie 3, a 4 osoby. Oprócz Anny Łempickiej o zwycięstwo w "MasterChefie" powalczą również  Magdalena Waś, Marlena Cichocka i Grzegorz Zawierucha, brat aktora Rafała Zawieruchy. Nagrodą jest 100 tysięcy złotych i możliwość wydania własnej książki kucharskiej. Emisja finałowego odcinka kulinarnego show nastąpi w niedzielę, 8 grudnia o godzinie 20.00 w TVN.

"MasterChef" to polski program kulinarny emitowany od 2 września 2012 na antenie TVN, oparty na brytyjskim formacie o tej samej nazwie. Do tej pory każda kolejna edycja pojawiała się co rok, jesienią.

RadioZET.pl/KP