Teraz gramy

Ania, nie Anna - 3. sezon: kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu?

08.08.2018 15:17

Czy 3. sezon "Ania, nie Anna" powstanie? Niestety, nie jest to wcale pewna informacja. Netflix nie podjął jeszcze decyzji co do kontynuowania serii, a scenarzystka serialu opublikowała w sieci apel do widzów. Sprawdzamy jego treść i co można zrobić, aby pojawiły się nowe odcinki "Ania, nie Anna".

Ania, nie Anna - 3. sezon: kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu? fot. Youtube / Netflix

3. sezon "Ania, nie Anna" - kiedy będzie i czy w ogóle powstanie? To pytanie zadaje sobie wielu widzów, którzy obejrzeli już wszystkie odcinki pierwszego i drugiego sezonu. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o kontynuacji serii.

» Seriale na wakacje 2018 - najlepsze i nowe produkcje Netflix

"Ania, nie Anna" 3. sezon - czy będzie kontynuacja?

Moira Walley-Beckett, czyli scenarzystka, a zarazem twórczyni serialu "Ania, nie Anna", pod koniec lipca 2018 roku opublikowała na Twitterze wpis z prośbą do widzów. Artystka apeluje o używanie hashtagu "#WakeUpAndWatchAnnE!" i polecanie serialu znajomym.

Im więcej ludzi przed ekranem, tym chętniej Netflix przedłuży "Anię, nie Annę" - napisała Walley-Beckett.

» House of Cards 6. sezon - data premiery na Netflix [ZWIASTUN, PLAKAT]

3. sezon "Ania, nie Anna" - kiedy premiera?

Niestety, w tej chwili żadne szczegóły dotyczące daty premiery 3. sezonu "Ania, nie Anna" nie są znane. Twórczyni serialu poinformowała jednak fanów serialu na swoim Instagramie, że udało im się zwrócić uwagę Netflixa i jest ona w trakcie rozmów na temat powstania kolejnych odcinków i 3. sezonu "Ania, nie Anna". Kiedy poznamy szczegóły? Moira Walley-Beckett obiecuje, że gdy tylko będzie wiedzieć więcej na temat przyszłości serialu, od razu poinformuje o tym na swoich kontach w social mediach.

"Ania, nie Anna" to serial oryginalny stacji CBC i serwisu Netflix, wyprodukowany przez Northwood Entertainment i stworzony przez Moirę Walley-Beckett. Producentami wykonawczymi serialu są Miranda de Pencier, Moira Walley-Beckett, Sally Catto, Elizabeth Bradley, Alex Sapot, Debra Hayward i Alison Owen. Funkcję producenta pełni John Calvert. Serial Ania, nie Anna jest oparty na powieści “Ania z Zielonego Wzgórza” autorstwa Lucy Maud Montgomery.

» Jessica Jones sezon 3. - kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

RadioZET.pl/KP

Oceń