Zamknij

Aniołki Charliego - kiedy premiera w 2019 i o czym będzie film? [OBSADA, ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
03.07.2019 09:29
Aniołki Charliego - kiedy premiera w 2019 i o czym będzie film? [OBSADA, ZWIASTUN]
fot. Youtube/TYLKOHITY

"Aniołki Charliego" powracają w 2019 roku - na taką informację czekało wielu fanów kultowego filmu. W rolach głównych tym razem zobaczymy Naomi Scott, Kirsten Stewart i Ellę Balinską. Kto jeszcze w obsadzie i kiedy premiera filmu? Szczegółowe informacje o nowych "Aniołkach Charliego" i zwiastun można znaleźć poniżej.

"Aniołki Charliego" 2019 - OBSADA: kto zagra w nowej wersji kultowego filmu? Kiedy odbędzie się długo wyczekiwana premiera? O czym film będzie opowiadać? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy obsadę "Aniołków Charliego" i zwiastun.

Aniołki Charliego - kiedy premiera filmu w 2019?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów kultowego filmu, którzy zastanawiają się, kiedy "Aniołki Charliego" pojawią się w kinach - oficjalna informacja na ten temat została ogłoszona. Premiera "Aniołków Charliego" 2019 odbędzie się pod koniec roku, a dokładniej 25 października. Jest to data premiery światowej, bo do kin w Polsce film trafi kilka dni później, bo 1 listopada. 

Zagłosuj

Obejrzysz nowe "Aniołki Charliego?

Liczba głosów:

Film kręcono w Hamburgu i Moritzburgu (Niemcy) oraz w Stambule (Turcja).

Aniołki Charliego 2019 - OBSADA. Kto zagra w nowej wersji filmu? [ZWIASTUN]

Obsada "Aniołków Charliego" z 2019 roku to informacje, które szczególnie interesują wszystkich, którzy chcą obejrzeć nową wersję filmu. Na ekrany nie powrócą znane dobrze wszystkim z poprzednich części Aniołki. Nie zobaczymy zatem Cameron Diaz, Drew Barrymore oraz Lucy Liu. Ich miejsce zastąpią nowe Aniołki Charliego, w które wcielą się Naomi Scott, Kirsten Stewart i Ella Balinska. Ponadto w obsadzie "Aniołków Charliego" wystąpią m.in. Elizabeth Banks (jako Bosley), Noah Centineo (Langston), Patrick Stewart (Bosley), Luis Gerardo Méndez (Święty). Z kolei za reżyserię odpowiedzialna jest Elizabeth Banks, która gra także rolę w filmie.

W nowych "Aniołkach Charliego" główne bohaterki pracują dla niejakiego Charlesa Townsenda, którego prywatna działalność rozciągnęła się na cały świat. Biznesman zatrudnia jedynie inteligentne, nieustraszone oraz wyszkolone kobiety w różnych rejonach świata. Organizacja składa się z kilku zespołów Aniołków, które są prowadzone przez kilku Bosleyów. Kiedy młody inżynier zdradza tajemnicę o niebezpiecznej technologii, Aniołki zostają wezwane do akcji, by narażać życie i ochronić ludzkość.

Zwiastun "Aniołków Charliego" z 2019 roku po polsku można znaleźć poniżej.

RadioZET.pl/JW