Zamknij

Anna Gąsienica-Byrcyn - The Voice of Poland: kim jest finalistka? [INSTAGRAM, WIEK]

05.12.2020 20:20
Anna Gąsienica-Byrcyn - The Voice of Poland: kim jest finalistka? [INSTAGRAM, WIEK]
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Kim jest Anna Gąsienica-Byrcyn, jedna z uczestniczek nowej edycji programu The Voice of Poland 11? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na jej temat, m.in. ile lat ma Anna Gąsienica-Byrcyn, Instagram i inne konta w mediach społecznościowych oraz co warto o niej wiedzieć tuż przed finałowym odcinkiem.

Anna Gąsienica-Byrcyn - The Voice of Poland: kim jest finalistka? Instagram, wiek i inne informacje o jednej z uczestniczek aktualnej edycji programu zebraliśmy w poniższym artykule.

The Voice of Poland 11: finaliści. Kto jest w finale programu? [UCZESTNICY]

Anna Gąsienica-Byrcyn - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? [WIEK]

Finalistka The Voice of Poland, Anna Gąsienica-Byrcyn ma 21 lat i - jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej programu - to góralka urodzona w Toronto. Ania śpiewa i gra na instrumentach od najmłodszych lat - gra na gitarze, skrzypcach, fortepianie. Chodziła do Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej im. Mieczysława Karłowicza, a żeby uniknąć egzaminów gimnazjalnych postanowiła wrócić do Kanady. Chodziła tam do Szkoły Katolickiej w której każdy dzień rozpoczynał się odśpiewaniem Hymnu Narodowego. Gdy ogłoszono konkurs na jego wykonanie, Ania zrobiła swoją wersję, a nagranie było tak dobre, że teraz codziennie rano rozbrzmiewa na apelach w tej szkole.

The Voice of Poland 11: głosowanie. Jak głosować w finale? [NUMER SMS]

Anna Gąsienica-Byrcyn najlepiej czuje się w klimacie folklorystycznym - należała do 2 zespołów, a z jednym - 9SYIL sporo koncertowała po całym świecie. Obecnie studiuje Jazz w Katowicach i otworzyła się w końcu na inne style. Nigdy też nie występowała solowo. "The Voice" jest właśnie próbą sprawdzenia się w solowym repertuarze w innej stylistyce.

The Voice of Poland 11: FINAŁ. Występy trenerów z finalistami. Co zaśpiewają?

Uczestniczka jedenastej edycji The Voice of Poland, Anna Gąsienica-Byrcyn zdecydowała, że chce być w drużynie Edyty Górniak. W finale oprócz niej znaleźli się również Jędrzej Skiba, Adam Kalinowski i Krystian Ochman.

The Voice of Poland 11 - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? [DATA]

The Voice of Poland: Anna Gąsienica-Byrcyn - Instagram i pozostałe informacje

Uczestniczka The Voice of Poland 11 Anna Gąsienica-Byrcyn udziela się również na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 4,5 tysiąca osób. Poniżej zamieszczamy linki do poszczególnych kont w mediach społecznościowych, gdzie można ją znaleźć.

The Voice of Poland: oto zwycięzcy wszystkich poprzednich edycji [GALERIA]

RadioZET.pl/mat. prasowe