Zamknij

Anna Jędrzejczyk - kim jest mama Joanny Jędrzejczyk i bohaterka "Starsza pani musi fiknąć"?

Jolanta Waligóra
23.10.2019 11:31
Anna Jędrzejczyk - kim jest mama Joanny Jędrzejczyk i bohaterka "Starsza pani musi fiknąć"?
fot. Instagram.com/joannajedrzejczyk/

Anna Jędrzejczyk i jej córka Joanna Jędrzejczyk będą bohaterkami najnowszego odcinka programu TVN "Starsza pani musi fiknąć". Odcinek z ich udziałem wyemitowany zostanie w środę, 23 października. Sprawdzamy, kim jest Anna Jędrzejczyk, ile ma lat i co wiadomo o mamie Joanny Jędrzejczyk.

Kim jest Anna Jędrzejczyk, mama Joanny Jędrzejczyk? Wiek, wzrost, mąż, dzieci, życie prywatne, kariera oraz inne szczegółowe informacje na temat bohaterki programu "Starsza pani mus fiknąć", można znaleźć w tym artykule.

Anna Jędrzejczyk - kim jest mama Joanny Jędrzejczyk?

W internecie nie znajdziemy wiele informacji o mamie polskiej zawodniczki boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki. Nie wiadomo zatem, ile lat ma Anna Jędrzejczyk. Bohaterka programu "Starsza pani musi fiknąć" ma dwie córki - Joannę oraz jej siostrę bliźniaczkę Katarzynę. Co ciekawe, jak czytamy na stronie programu, Anna Jędrzejczyk nigdy nie widziała ani jednej walki Asi. 

Anna Jędrzejczyk w Starsza pani musi fiknąć - kiedy oglądać?

Bohaterkami najnowszego odcinka popularnego programu TVN "Starsza pani musi fiknąć" będą Anna i Joanna Jędrzejczyk. Epizod z udziałem kobiet będzie można obejrzeć w środę, 23 października 2019 roku o godzinie 21:30. 

Po emisji w TV ósmy odcinek "Starsza pani musi fiknąć" z Anną i Joanną Jędrzejczyk wyemitowany zostanie także online na internetowej platformie Player.pl.

Joanna Jędrzejczyk - kim jest bohaterka programu "Starsza pani musi fiknąć"?

Mistrzyni świata w boksie tajskim zorganizowała pełną niecodziennych atrakcji wycieczkę do Meksyku. Na początku mama Joanny stanie na deskach i zmierzy się z zawodowymi meksykańskimi zawodnikami wrestlingu. Poczuje te emocje, które wyzwalają się w córce, gdy stoi w ringu. Później zaplanowana jest jazda monster truckiem. Nie będzie to jednak spokojna podróż, gdyż turystki zostaną zaatakowane przez nietypowe stwory. Odwiedzą również ekstremalny park rozrywki, w którym z ogromnej wysokości, w bardzo szybkim tempie, można rzucić okiem na dżunglę. Bohaterki programu będą musiały także skoczyć z dużej wysokości. W odcinku nie zabraknie także wodnych atrakcji.

RadioZET.pl/JW