Zamknij

Anna Karenina - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać nowe odcinki w TVP1?

05.06.2020 11:51
Anna Karenina - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać nowe odcinki w TVP1?
fot. PIXABAY

"Anna Karenina" to rosyjski serial, który powstał na podstawie głośnej powieści Lwa Tołstoja o tym samym tytule. Produkcja emitowana będzie od pierwszej połowy czerwca, a w ramówce TVP zastąpi serial "Stulecie winnych". Szczegóły dotyczące tego, ile odcinków ma "Anna Karenina" i kiedy oraz o której oglądać serial w TV, można znaleźć poniżej.

Serial "Anna Karenina" - ile odcinków liczy? Kiedy oglądać nowe odcinki rosyjskiej produkcji na podstawie powieści Lwa Tołstoja? O której godzinie emisja? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, ile odcinków ma serial "Anna Karenina" i jakie są dni oraz godziny emisji produkcji.

Serial Anna Karenina - ile odcinków liczy?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, ile odcinków ma serial "Anna Karenina" TVP. Temat ten interesuje przede wszystkim tych, którzy chcą śledzić nową rosyjską produkcję kostiumową. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane. Wiadomo, że serial "Anna Karenina" składać się będzie z ośmiu odcinków. 

Anna Karenina - kiedy i o której godzinie oglądać serial w TVP?

"Anna Karenina" to rosyjski serial kostiumowy, który powstał na podstawie głośnej powieści Lwa Tołstoja o tym samym tytule. Produkcja emitowana będzie od pierwszej połowy czerwca, a w ramówce TVP zastąpi serial "Stulecie winnych". Produkcję będzie można oglądać w każdą niedzielę - co tydzień emitowane będą dwa odcinki serialu od godziny 20:20. Premierowe epizody natomiast będzie można obejrzeć 7 czerwca. 

Jak informuje portal Telemagazyn.pl, akcja serialu "Anna Karenina" rozpoczyna się w roku 1904 w szpitalu wojskowym w Mandżurii. Po bitwie z Japończykami chirurg Siergiej Karenin (Kiriłł Grebienszczikow), syn Anny (Elizawieta Bojarskaja), zostaje szefem szpitala. Jednym z rannych jest hrabia Wroński (Maksym Matwiejew). Siergiej chce się od niego dowiedzieć czegoś o matce, pragnie poznać prawdę o jej samobójstwie. Po ponad 30 latach ciągle zakochany w Annie Wroński przypomina sobie, jak się poznali i jak szaleńczo się w niej zakochał.

RadioZET.pl