Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Maria Sieklucka - kim jest Laura z filmu "365 dni"? [WIEK, WZROST, FILMY]

14.02.2020 09:48

Anna Sieklucka wcieli się w tytułową bohaterkę filmu Blanki Lipińskiej "365 dni", Laurę. Dla polskiej aktorki będzie to debiut na wielkim ekranie, ale na swoim koncie ma wiele produkcji teatralnych. Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy wiek Anny Marii Siekluckiej z "365 dni", wzrost oraz informacje o jej życiu prywatnym.

Anna Maria Sieklucka - kim jest Laura z filmu "365 dni"? [WIEK, WZROST, FILMY] fot. Youtube/Monika Kołdacha

Kim jest Anna Sieklucka? Wiek, wzrost, filmy, chłopak, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat polskiej aktorki, która wcieli się w tytułową bohaterkę filmu "365 dni" Blanki Lipińskiej, Laurę, można znaleźć w tym artykule.

Anna Sieklucka z 365 dni - kim jest aktorka, która zagra Laurę?

Anna Maria Sieklucka jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. L. Solskiego we Wrocławiu. Na swoim koncie ma wiele produkcji teatralnych oraz jedną epizodyczną rolę w serialu "Na dobre i na złe". Jak podaje portal Viva, Anna Sieklucka zna trzy języki, tj. angielski, niemiecki i francuski. 

365 dni - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film 365 dni w internecie za darmo?

Na początku grudnia 2019 roku pojawiła się oficjalna informacja na temat obsady głośnego filmu Blanki Lipińskiej "365 dni". Anna Maria Sieklucka w produkcji wcieli się w tytułową bohaterkę, czyli w Laurę. Z kolei Massimo zagra Michele Morrone. Premiera długo wyczekiwanego filmu, który powstał na podstawie książki Blanki Lipińskiej o tym samym tytule, zaplanowana jest na 7 lutego 2020 roku. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w linku poniżej.

365 dni - film: OBSADA. Kto zagra w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej? [AKTORZY 4.12]

Zagłosuj

Myślisz, że Anna Maria Sieklucka sprawdzi się w roli Laury w filmie "365 dni"?

Anna Sieklucka - wiek, wzrost, chłopak, Instagram, życie prywatne

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat wieku Anny Marii Siekluckiej. Polska aktorka ma 27 lat. Bohaterka nowego filmu ma około 160 cm wzrostu i waży około 51 kg - czytamy na stronie agencji aktorskiej.

365 dni: pdf online jest dostępny? Czy książkę Blanki Lipińskiej można znaleźć w sieci?

O życiu prywatnym aktorki niewiele wiadomo. Na próżno szukać w sieci informacji na temat tego, czy Ana Sieklucka ma chłopaka.

Anna Maria Sieklucka na Instagramie figuruje pod nazwą: anna_maria.sieklucka. Obecnie obserwuje ją ponad 25 tysięcy osób.

Niedawno zostały opublikowane pierwsze zdjęcia z filmu "365 dni". Można je znaleźć w naszej galerii poniżej.

RadioZET.pl/JW

Oceń