Zamknij

Anna Markowska - kim jest finalistka Top Model? [INSTAGRAM, WZROST]

Redakcja
26.11.2018 15:51
Anna Markowska - kim jest finalistka Top Model? [INSTAGRAM, WZROST]
fot. materiały prasowe TVN

Kim jest Anna Markowska z Top Model 7? Finalistka programu ma za sobą już spore doświadczenie w modelingu i jest jedną z faworytek od samego początku. Sprawdzamy, co chcielibyście wiedzieć o Annie Markowskiej oraz jakie są jej szanse na wygranie programu.

Anna Markowska - Top Model 7: kim jest i co o niej wiemy? Razem z nią w finale zobaczymy również Kasię Szklarczyk i Huberta Gromadzkiego. Sprawdzamy, co chcielibyście wiedzieć o jednej z faworytek do zwycięstwa oraz przewidywania internautów o tym, czy Anna Markowska wygra Top Model 7.

» Top Model 7: kto wygra finał? Zwycięzca Top Model ogłoszony 26.11.

Zagłosuj

Kto wygra Top Model 7?

Liczba głosów:

Finalistka Top Model Anna Markowska - kim jest? [WYMIARY, WZROST, WIEK, INSTAGRAM]

Anna Markowska ma 26 lat i pochodzi z Krakowa, jednak obecnie mieszka w Warszawie. Skończyła studia na kierunku Architektura wnętrz i przestrzeni w Krakowie. Jurorzy już na castingu docenili urodę uczestniczki. Dawid Woliński nazwał ją polską Cindy Crawford. Marcin Tyszka powiedział o niej: Jesteś jedną z najładniejszych dziewczyn, jakie pojawiły się we wszystkich edycjach. 

Już w wieku 16 lat rozpoczęła swoją przygodę z modelingiem. Jak sama podkreślała na castingu, choć na co dzień raczej nie jest pewna siebie, na wybiegu czuła się "jak gwiazda rocka". Wcześniej trenowała także Muay Thai w krakowskim klubie sportowym oraz lekkoatletykę, a dokładniej skok wzwyż.

Wymiary Anny Markowskiej to: 88/61/88. Finalistka Top Model ma 174 centymetry wzrostu.

Anna Markowska z Top Model: choroba, nowotwór

Niestety choroba przerwała rozwijającą się karierę młodej modelki. Zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy głowy. W sumie przeszła 5 operacji oraz 2 przeszczepy, po których zostały jej blizny. Agencja, która wówczas się nią opiekowała, zerwała z nią kontakty. Po około 3 latach leczenia choroby, Anna Markowska wygrała walkę z rakiem, a po operacjach nie wystąpiły u niej przerzuty na inne organy.

Anna Markowska - INSTAGRAM

Anna Markowska na Instagramie ma ponad 226 tysięcy obserwatorów, którzy pod każdym zdjęciem bardzo ją wspierają. Można tu znaleźć dużo więcej informacji na jej temat oraz m.in. zdjęcia z programu Top Model. Nick, pod którym można ją znaleźć to:  @annamarkowska_official

Czy Anna Markowska wygra Top Model 7?

Przewidywania internautów wskazują na to, że największe szanse na wygraną w Top Model 7 ma Anna Markowska. Finalistka jest także jedną z faworytek jury od samego początku programu. Zwycięzca programu otrzyma 100 tysięcy złotych w gotówce. Czeka na niego również kontrakt z agencją modelek i modeli oraz okładka w miesięczniku "Glamour".

Przypominamy, że finał programu Top Model 7 będzie można oglądać na TVN już w poniedziałek, 26 listopada o godzinie 21.30. Powtórka będzie dostępna na platformie Player.pl.

Zobacz także

RadioZET.pl/KP