Zamknij

Anna z Sanatorium Miłości 3 - kim jest uczestniczka programu? [WIEK]

04.01.2021 10:00
Anna z Sanatorium Miłości 3 - kim jest uczestniczka programu? [WIEK]
fot. Mat.prasowe TVP

Anna z "Sanatorium Miłości" to jedna z uczestniczek trzeciej edycji popularnego programu Telewizji Polskiej. Kobieta pochodzi ze wsi Rytro i - jak czytamy w opisie bohaterki reality show - chciałaby spotkać kogoś, kto sprawi, że poczuje się kobietą. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Anna z "Sanatorium Miłości" 2021, ile ma lat i co wiadomo o jej rodzinie, można znaleźć poniżej. 

Kim jest Anna z "Sanatorium Miłości 3"? Wiek, rodzina, wykształcenie, zawód, życie prywatne oraz inne szczegółowe informacje na temat jednej z uczestniczek 3. edycji popularnego programu Telewizji Polskiej, można znaleźć w tym artykule. Sprawdzamy wszystkie informacje o Annie z "Sanatorium Miłości" 2021.

Anna z Sanatorium Miłości 2021 - kim jest uczestniczka i ile ma lat?

Anna z "Sanatorium Miłości 3" - jak czytamy w opisie uczestniczki programu TVP - pochodzi ze wsi Rytro. Jest kobietą wrażliwą i dobrą. Dręczy ją jednak myśl o nieprzeżytej w pełni młodości.

Bohaterka programu chciałaby teraz poczuć tę energię, to uczucie. Anna słucha i podgląda na youtubie zumbę, jednocześnie ucząc się od swojej wnuczki twerkingu. Aby wypełnić sobie czas wolny w zimowe wieczory, utrzymuje kontakt z ludźmi oraz sprzedaje w Internecie swoje ubrania. Specjalnością Anny są także pełne witamin przetwory.

Wiele osób zastanawia się także, ile lat ma Anna z "Sanatorium Miłości" 2021. Kobieta skończyła 62 lata.

Kim jest Anna z Sanatorium Miłości 3?

Uczestniczka programu "Sanatorium Miłości 3" Anna mimo dystansu wobec mężczyzn, chciałaby spotkać kogoś, kto sprawi, że poczuje się kobietą. Anna poszukuje mężczyzny opiekuńczego i szczerego, choć bez wąsów i z całą pewnością niepalącego.

"Sanatorium miłości" to polski program telewizyjny typu reality show tworzony w formie telenoweli dokumentalnej prowadzony przez Martę Manowską i emitowany na antenie TVP1 od 20 stycznia 2019. W programie bierze udział 12 osób: 6 kobiet i 6 mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. Uczestnicy przez trzy tygodnie poznają się i wspólnie biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach w sanatorium "Równica" w Ustroniu. 

RadioZET.pl/mat.prasowe