Zamknij

Aplikacja nie jest...? Pytanie i odpowiedź z Milionerów za 250 tys. złotych

Karolina Piotrowska
24.07.2019 14:02
Aplikacja nie jest...? Pytanie i odpowiedź z Milionerów za 250 tys. złotych
fot. screen / player.pl

Aplikacja nie jest...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 250 tysięcy złotych.

Aplikacja nie jest...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestnik i czy udało mu się wygrać 250 tysięcy złotych.

Laudacja to mowa pochwalna. A kolaudacja to...? Pytanie z Milionerów za 250 tys. zł

Aplikacja nie jest...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""aplikacja nie jest..." przysporzyła trudności kolejnemu uczestnikowi. Miał ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. techniką haftu 

B. ogółem adwokatów 

C. programem komputerowym 

D. podaniem o pracę

Uczestnik miał do wyboru wszystkie koła ratunkowe i ostatecznie postanowił skorzystać z jednego z nich - Pytania do publiczności. Jak się okazało, widownia w studiu również miała wątpliwości i głosy rozłożyły się głównie pomiędzy odpowiedziami A i B z przewagą dla pierwszej (43% na A i 30% na B). Gracz zaufał większości osób z publiczności i zaznaczył sugerowany wariant.

MILIONERZY - Czym zaprawiano napój alkoholowy Vin Mariani? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""aplikacja nie jest...", to B. Uczestnik niestety udzielił błędnej odpowiedzi i wygrał gwarantowane 40 tysięcy złotych.

Aplikacja to:

  • synonim słowa wniosek, podanie (np. podanie o pracę)
  • każdy samodzielny program lub element pakietu oprogramowania, który nie jest zaliczany do oprogramowania systemowego lub programów usługowych (narzędziowych)
  • inaczej haft nakładany - to technika zdobienia polegająca na naszywaniu lub wszywaniu na tkaninę motywów dekoracyjnych wyciętych z innego rodzaju tworzyw

Aplikacja to również praktyka absolwenta studiów prawniczych mająca na celu przygotować go do wykonywania poszczególnych zawodów prawniczych. Praktyka ta odbywa się w miejscach i w czasie określonym szczegółowymi przepisami i kończy się zdaniem stosownego egzaminu państwowego. Celem aplikacji jest przygotowanie aplikanta do należytego i samodzielnego wykonywania zawodu.

Który z poetów był karmicielem wszy? Pytanie za 250 000 zł [MILIONERZY]

RadioZET.pl/KP