Zamknij

Apple TV+ - co to jest, jak działa i od kiedy w Polsce? [CENA, SERIALE]

Karolina Piotrowska
21.08.2019 15:07
Apple TV+ - co to jest, jak działa i od kiedy w Polsce? [CENA, PROGRAMY]
fot. Shutterstock

Co to jest Apple TV+? Cena, programy, seriale - to najczęściej poszukiwane informacje na temat nowej usługi od Apple. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo oraz kiedy platforma pojawi się również w Polsce.

Apple TV+: co to jest, jak działa i od kiedy w Polsce? Cena, programy, data - zebraliśmy najważniejsze informacje na temat nowej platformy od Apple 

Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę

Co to jest Apple TV+, jak działa, od kiedy w Polsce i ile będzie kosztować?

Platforma Apple TV+ w Polsce i na rynku światowym pojawi się w listopadzie 2019 roku. Serwis, który ma wystartować jednocześnie w ponad 150 krajach na świecie, w USA będzie kosztował miesięcznie 9,99 dolara. Jest to około 40 zł, jednak nie wiadomo jeszcze, jaka będzie cena Apple TV+ w Polsce. 

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej usługi:

"Przedsta­wiamy Apple TV+. Nową usługę streamingową prezentującą oryginalne dzieła najciekawszych twórców. Znajdziesz tu filmy i programy z każdego gatunku, tworzone specjalnie dla tego serwisu.
Tylko w apce Apple TV."

Już jesienią w usłudze Apple TV+ udostępnione będą filmy, programy i seriale tworzone specjalnie dla tego serwisu. Z zasobów platformy będzie można korzystać za pomocą aplikacji Apple TV na iPhonie, iPadzie, Apple TV 4K i Apple TV HD.

Jesienią aplikacja Apple TV udostępniona zostanie również dla Maca. Zacznie pojawiać się także na popularnych inteligentnych telewizorach oraz przystawkach i adapterach streamingowych - w pierwszej kolejności na urządzeniach firmy Samsung.

HBO i HBO GO: ile kosztują, ile osób może oglądać? Cennik, seriale

Seriale na Apple TV+ - co będzie można oglądać?

Na własne produkcje Apple przewiduje w nadchodzących latach budżet w wysokości 6 mld dolarów. Jako zapowiedź nadchodzącej platformy Apple TV+ udostępniono nowy zwiastun serialu "The Morning Show", który możecie obejrzeć poniżej:

The Morning Show - zwiastun, data premiery i informacje o serialu Apple TV+

RadioZET.pl/KP