Zamknij

Apple TV plus: co to jest? Kiedy wejdzie? [CENA]

Paweł Żurek
26.03.2019 15:22
Apple TV plus: co to jest? Kiedy wejdzie?
fot. Apple

Apple TV Plus, nowa usługa, którą uruchamia producent Iphonów, czy MacBooków, już niebawem będzie dostępna dla widzów na całym świecie. Takie zapowiedzi złożyła firma, która chce, by jej produkt stał się konkurencją dla Netflixa czy HBO Go. Czym dokładnie jest Apple TV plus i kiedy platforma wejdzie na polski rynek?

Apple TV plus: co to jest? Kiedy zostanie uruchomiona nowa platforma Apple TV plus i gdzie można wykupić do niej dostęp? Póki co nie ma zbyt wielu informacji na temat platformy Apple’a. Ogłoszenie o jej powstaniu padło na niedawnej konferencji giganta technologicznego. Co to jest Apple TV plus? Jak i za ile można wykupić dostęp do platformy? 

>> Apple Card: co to jest? Jak działa nowa karta Apple i gdzie ją kupić?

Apple TV plus: co to jest?

Apple TV plus to usługa, którą producent Iphone’a udostępnił w aplikacji Apple TV. Obok niej, w programie można też skorzystać z Apple TV Channels. Apple TV plus będzie pokazywało programy, filmy, seriale i dokumenty produkcji Apple. Apple TV Channels z kolei zgromadzi programy innych sieci: HBO, Hulu, Amazon Prime Video, Showtime czy Starz. Łącznie, takich kanałów będzie ok. 15. 

Aplikacja Apple TV ma wejść do 100 krajów.

Apple TV będzie można odbierać na ekranie telewizora, a także w Internecie: na komputerze czy smartfonach. Jak zapowiedzieli producenci Apple, nowa usługa Apple TV Plus będzie działała podobnie jak inne wielkie platformy VOD – Netflix czy HBO GO.

>> Apple: Cenicie sobie prywatność? Uważajcie na tę funkcję słuchawek AirPods [WIDEO]

Apple TV Plus: ile kosztuje? Jak wykupić dostęp? [CENA]

Niestety, odpowiedzi na pytanie dotyczące ceny abonamentu w Apple TV Plus na tym etapie nie można udzielić. Nie wiadomo też, czy platforma będzie w ogóle działa w Polsce. Gdy pojawi się więcej informacji na temat Apple TV Plus podamy je w tym tekście.

>> Apple wycofuje ze sprzedaży iPody. To koniec pewnej ery. Będziecie tęsknić? [WIDEO]

Apple TV Plus: seriale. Co będzie można obejrzeć na platformie? 

Na Apple TV Plus obejrzymy jedynie seriale produkcji Apple. Za wcześnie jednak by powiedzieć jakie dokładnie tytuły zostaną udostępnione na platformie. Czekamy aż nazwę seriali poda sam producent - firma Apple

>> Apple nas śledzi? iPhone zachowuje listę wszystkich lokalizacji, w których byliście

RadioZET.pl/spidersweb.pl/PZ