Zamknij

Argentyna - Chorwacja: transmisja online i w TV. O której mecz?

Redakcja
21.06.2018 11:54
Argentyna - Chorwacja: transmisja online i w TV. O której mecz?
fot. Associated PressAP/EASTNEWS

Mundial 2018: Argentyna - Chorwacja w telewizji i online. Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Argentyna - Chorwacja na żywo za darmo w TV i internecie? Na to pytanie, z uwagi na trwające mistrzostwa świata, poszukuje odpowiedzi wielu miłośników piłki nożnej. Sprawdzamy szczegółowe godziny transmisji.

Mecz Argentyna - Chorwacja, w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji 2018, odbędzie się w czwartek, 21 czerwca. Piłkarskie spotkanie z pewnością wzbudzi wiele emocji. W końcu reprezentacja Argentyny to jedna z drużyn uznawanych za faworyta na mundialu. Przypominamy jednak, że zespół z Lionelem Messi w pierwszym meczu zremisował z Islandią (1:1) - wynik był znacznie niższy niż oczekiwali zawodnicy. Jeśli zatem nie wygrają czwartkowego starcia, to ich szanse na wyjście z grupy MŚ 2018 mogą się znacznie zmniejszyć. Z kolei Chorwacja do tej pory ma na koncie wygrany mecz z Nigerią (2:0).

» Mundial 2018: mecze 21.06. - kto gra dzisiaj? [TERMINARZ, GODZINY] «

Mecz Argentyna - Chorwacja: transmisja w TV. O której?

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników piłki nożnej. Telewizja Polska wykupiła prawa do transmisji mundialu 2018. W TVP 1 i w TVP 2 będzie można obejrzeć wszystkie 64 mecze mistrzostw świata, w tym także pojedynek Argentyna - Chorwacja. Transmisja na żywo w TV rozpocznie się w czwartek, 21 czerwca o godzinie 20:00. Mecz będzie można obejrzeć na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Z kolei studio w Telewizji Polskiej wystartuje 15 minut wcześniej, a dokładniej o 19:45.

Mecz Argentyna - Chorwacja w TV komentować będą Maciej Iwański oraz Maciej Żurawski. Z kolei studio poprowadzi Przemysław Babiarz, jego gośćmi będą Maciej Szczęsny, Adam Matysek, Marek Jóźwiak, Jakub Wawrzyniak, a analizą zajmą się Jerzy Engel, Jan Tomaszewski i Michał Listkiewicz.

Argentyna - Chorwacja stream online na żywo. Gdzie oglądać mecz?

Długo wyczekiwany pojedynek będzie można obejrzeć także online. Stream meczu Argentyna - Chorwacja dostępny będzie w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Dodatkowo na stronie sport.radiozet.pl odbędzie się relacja na żywo z tego spotkania. Znajdziecie ją pod poniższym linkiem.

ARGENTYNA - CHORWACJA NA ŻYWO: STARCIE DOBRYCH ZNAJOMYCH W HICIE FAZY GRUPOWEJ

RadioZET.pl/JW