Zamknij

Ariana Grande w Krakowie 2019: SUPPORT. Kim jest piosenkarka Ella Mai?

Redakcja
06.03.2019 11:01
Ariana Grande w Krakowie 2019: SUPPORT. Kim jest piosenkarka Ella Mai?
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Ella Mai wystąpi jako support Ariany Grande, która da koncert we wrześniu w Krakowie 2019 - informacja ta została oficjalnie potwierdzona. To 24-letnia angielska piosenkarka, która mimo młodego wieku, na swoim koncie ma wiele sukcesów, m.in. nagrodę Grammy. Szczegółowe informacje o supporcie Ariany Grande w Krakowie 2019, Elli Mai, można znaleźć poniżej.

Ariana Grande w Polsce 2019: SUPPORT. Kto wystąpi przed piosenkarką w Krakowie? Kim jest Ella Mai? Co o niej wiemy? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o supporcie Ariany Grande w Krakowie 2019, Elli Mai.

Ariana Grande w Krakowie 2019: SUPPORT. Kto wystąpi przed piosenkarką?

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które zastanawiają się, kto będzie supportem Ariany Grande w Polsce 2019. Informacja na ten temat została oficjalnie ogłoszona - wiadomo, że przed Arianą Grande wystąpi angielska piosenkarka Ella Mai

Koncert Ariany Grande w Polsce w 2019 roku odbędzie się w poniedziałek, 9 września. Muzyczne wydarzenie będzie mieć miejsce w Krakowie na Tauron Arena - jednej z największych hal w naszym kraju o maksymalnej pojemności ponad 20 400 widzów. Piosenkarka odwiedzi nasz kraj w ramach nowej trasy koncertowej "Sweetener World Tour 2019", podczas której będzie promować materiał nie tylko z albumu "Sweetener", ale także z płyty "Thank U, Next". Koncert Ariany Grande w Krakowie 2019 będzie pierwszym występem tej wokalistki w naszym kraju. Przypominamy, że artystka miała zaśpiewać w Polsce na dwóch koncertach w Łodzi w 2017, jednak występy, z uwagi na tragiczne wydarzenia w Manchesterze, zostały odwołane. 

Ariana Grande jako dziecko. Pokazała słodkie zdjęcie z dzieciństwa [WIDEO]

Ella Mai - kim jest piosenkarka, która wystąpi jako support Ariany Grande w Polsce 2019?

Support Ariany Grande w Krakowie 2019, Ella Mai, to 24-letnia angielskiego piosenkarka, która mimo swojego młodego wieku, ma na koncie wiele sukcesów. Niewątpliwie największym z nich jest nagroda Grammy. 

Ella Mai swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2014 roku, występując w brytyjskiej wersji programu "X Factor", jako część trio "Arize". Po początkowym przesłuchaniu przez jury nie udało się jej przejść do kolejnego etapu. Niewiele później trio rozpadło się, a Ella Mai zaczęła karierę solo. W 2015 roku artystka opublikowała w internecie minialbum "Trouble", który składał się z czterech utworów. Po jakimś czasie została zauważona i podpisała kontrakt z kilkoma wytwórniami. Ella Mai w rok wydała trzy kolejne EP-ki. 

Największym hitem Elli Mai jest "Boo'd Up", w którego specjalnej wersji gościnnie pojawili się Nicki Minaj i Quavo. To właśnie ten utwór w tym roku otrzymał nagrodę Grammy w kategorii Najlepsza Piosenka R&B. W 2018 roku ukazał się pierwszy studyjny album piosenkarki, który zatytułowany jest "Ella Mai". 

RadioZET.pl/JW