Zamknij

Arkadiusz Reca - kim jest kadrowicz reprezentacji Polski? [Insta, ślub]

Redakcja
29.08.2018 14:29
Arkadiusz Reca - kim jest kadrowicz reprezentacji Polski? [Insta, ślub]
fot. PRZEMEK SWIDERSKI/EASTNEWS

Arkadiusz Reca to nowy piłkarz reprezentacji Polski. Zawodnik 27 sierpnia został powołany do drużyny przez Jerzego Brzęczka na wrześniowy mecz z Włochami w Lidze Narodów i towarzyski pojedynek z Irlandią. Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat nowego kadrowicza - jego życiorys oraz osiągnięcia i sprawdzamy, kim jest Arkadiusz Reca. 

Kim jest Arkadiusz Reca? Instagram, dziewczyna, ślub oraz inne informacje na temat piłkarza reprezentacji Polski można znaleźć poniżej.

» Rafał Pietrzak - kim jest obrońca reprezentacji Polski? [Insta, Wisła Kraków] «

Arkadiusz Reca - kim jest nowy kadrowicz reprezentacji Polski?

Jerzy Brzęczek w poniedziałek, 27 sierpnia powołał kadrę na mecz z Włochami w Lidze Narodów (7 września) oraz towarzyski pojedynek z Irlandią (11 września). Na liście 27 zawodników znalazł się m.in. Arkadiusz Reca. Piłkarz obecnie występuje na pozycji pomocnika we włoskim klubie Atalanta Bergamo. Wcześniej zawodnik był członkiem Wisły Płock, która na transferze piłkarza zarobiła rekordowe 4 mln euro. Ponadto Arkadiusz Reca w swojej karierze grał w następujących zespołach: Chojniczanka Chojnice, Koral Dębnica, Flota Świnoujście. Był także młodzieżowym reprezentantem Polski.

» Damian Szymański - kim jest piłkarz reprezentacji Polski? [INSTAGRAM, FACEBOOK]

Arkadiusz Reca: dziewczyna, ślub, Instagram, wiek [INFORMACJE]

Arkadiusz Reca urodził się 17 czerwca 1995 roku w Chojnicach. W tym roku skończył 23 lata. Piłkarz ma 187 cm wzrostu. Główna pozycja sportowca to lewy obrońca, a dodatkowe to lewy napastnik i lewy pomocnik. 

Dziewczyna Arkadiusza Reca to córka prezesa Wisły Płock - Kasia. Para podobno poznała się na jednym z portali społecznościowych, a piłkarz początkowo nie zdawał sobie sprawę z tego, kim jest dziewczyna, którą się zainteresował. Był zaskoczony, gdy dowiedział się, że to córka prezesa drużyny, w której aktualnie grał. Para ma córkę Zuzannę, która ma prawie dwa latka. Ślub odbył się w tym roku. Piłkarz chętnie zamieszcza zdjęcia z rodziną w swoich mediach społecznościowych. Arkadiusza Reca na Instagramie można znaleźć pod nazwą: arkadiusz_reca.

ow
im
ip

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW