Zamknij

Artyści przeciw nienawiści 2 - kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się koncert?

Jolanta Waligóra
22.10.2019 11:44
Artyści przeciw nienawiści 2 - kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się koncert?
fot. Mateusz Jagielski/East News

Kto wystąpi na koncercie "Artyści przeciw nienawiści 2"? Pogłoski o drugiej edycji muzycznego wydarzenia pojawiały się już niedługo po pierwszej odsłonie imprezy. Choć nadal wiele szczegółów owianych jest tajemnicą, to już publikowane są pierwsze informacje. Sprawdzamy, kto wystąpi na koncercie "Artyści przeciw nienawiści 2", kiedy i gdzie się odbędzie.

"Artyści przeciw nienawiści", 2. edycja - kto wystąpi na koncercie? Kiedy odbędzie się długo wyczekiwane muzyczne wydarzenie? Gdzie będzie mieć miejsce? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy gwiazdy "Artyści przeciw nienawiści 2", datę i miejsce koncertu.

Artyści przeciw nienawiści 2 - kto wystąpi na koncercie? [GWIAZDY, ARTYŚCI]

Informacje na temat tego, kto wystąpi na koncercie "Artyści przeciw nienawiści 2", szczególnie interesują wiele osób. Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory informacje o gwiazdach, które wystąpią podczas muzycznego wydarzenia, owiane są tajemnicą. Nie wiadomo zatem, kto wystąpi podczas długo wyczekiwanego koncertu. 

Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje o gwiazdach koncertu "Artyści przeciw nienawiści 2", zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Kiedy i gdzie Artyści przeciw nienawiści 2? [DATA, MIEJSCE]

Choć pogłoski o organizowaniu drugiej edycji muzycznego wydarzenia pojawiały się już niedługo po pierwszej odsłonie imprezy, to dopiero teraz publikowane są pierwsze szczegóły na temat daty koncertu "Artyści przeciw nienawiści 2" i miejsca imprezy. Jak informuje Gala.pl, w najnowszym wywiadzie dla czasopisma "Party" Doda ujawniła, że druga odsłona muzycznego wydarzenia planowo odbędzie się na początku 2020 roku. 

Chcemy razem z Agnieszką Hyży w drugiej połowie lutego zorganizować drugą edycję koncertu, już nie na wariackich papierach, ale na spokojnie. Tak że kochani muzycy - zgłaszajcie się! - zachęcała Dorota Rabczewska.

Miejsce koncertu "Artyści przeciw nienawiści 2" na razie nie jest znane. Artykuł będziemy aktualizować.

Przypomnijmy, że pierwsza edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści" odbyła się 27 lutego 2019 roku w Łodzi. W Atlas Arenie zaśpiewali m.in. Doda, Beata Kozidrak, Maryla Rodowicz, Grzegorz Hyży, Margaret, Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna czy Justyna Steczkowska. Muzycy stworzyli i podpisali również specjalny manifest antyhejtowy złożony z 11 punktów. Za pomocą wspólnego apelu artyści sprzeciwiają się szerzącej się mowie nienawiści 

RadioZET.pl/JW