Zamknij

Artyści przeciw nienawiści: BILETY. Kiedy i gdzie kupić bilety na koncert? [CENA]

Redakcja
27.02.2019 11:36
Artyści przeciw nienawiści: BILETY. Kiedy i gdzie kupić bilety na koncert? [CENA]
fot. Facebook/Artysci przeciw nienawiści

Cena biletów na koncert "Artyści przeciw nienawiści" i data wystartowania sprzedaży wejściówek to informacje, których poszukuje wiele osób. Gdzie będzie można je nabyć i od kiedy uruchomiona zostanie sprzedaż? Sprawdzamy szczegóły dotyczące biletów na koncert "Artyści przeciw nienawiści". 

"Artyści przeciw nienawiści": BILETY - od kiedy wejściówki będą w sprzedaży? Gdzie będzie można je nabyć? Za ile? Sprawdzamy szczegółowe informacje o biletach na koncert "Artyści przeciw nienawiści" w Łodzi 2019.

"Artyści przeciw nienawiści" - BILETY. Kiedy i gdzie kupić?

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy wybierają się na koncert "Artyści przeciw nienawiści." Bilety trafiły do sprzedaży we wtorek, 5 lutego 2019 roku o godzinie 10:00. Wejściówki na muzyczne wydarzenie można nabyć za pośrednictwem strony ebilet.pl.

» Artyści przeciw nienawiści - gdzie oglądać koncert w TV, online? TRANSMISJA «

Dochód ze sprzedaży biletów na koncert "Artyści przeciw nienawiści" w Łodzi przeznaczony zostanie na pokrycie kosztów wynajęcia hali oraz innych wydatków związanych z przygotowaniem muzycznej imprezy. Artyści za swoje występy nie będą pobierać honorarium.

» Koncert „Artyści przeciw nienawiści”: Doda zdradza Radiu ZET szczegóły transmisji TV i lokalizacji «

Przypominamy, że koncert "Artyści przeciw nienawiści" odbędzie się w środę, 27 lutego 2019 roku. Muzyczne wydarzenie będzie mieć miejsce w Atlas Arena w Łodzi (aleja Bandurskiego 7), gdzie trybuny mogą pomieścić ponad 10 000 widzów. Na scenie zagrają m.in. Doda, Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska, Leszek Stanek, Jula, Dawid Kwiatkowski oraz Golec uOrkiestra.

» Koncert "Artyści przeciw nienawiści. Kiedy, gdzie, kto wystąpi? «

Bilety na koncert "Artyści przeciw nienawiści" - CENA. Ile kosztować będą wejściówki?

Ceny biletów na koncert "Artyści przeciw nienawiści" wynosić będą 50 zł. Jak poinformowała Agnieszka Hyży, rzecznika prasowa koncertu, w wywiadzie z Party - Tak naprawdę nie chcielibyśmy nazywać tego "biletem", a "cegiełką" na organizację całego przedsięwzięcia w kwocie 50 zł. Umożliwia ona wejście na teren Atlas Areny i skorzystania ze wszystkich atrakcji.

"Artyści przeciw nienawiści" to koncert, który powstał z inicjatywy Dody, jako wyraz sprzeciwu wobec hejtu i agresji po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. 

(...) Wychodząc spod prysznica wpadłam na fajny pomysł, że artyści w kontrze do całego świata polityki i hejtu w necie powinni spróbować oraz stworzyć to, do czego zostali powołani. Zrealizować nasz obowiązek, czyli połączyć ludzi muzyką, fajnym przesłaniem. Być ponad podziałami. - opowiadała piosenkarka.

RadioZET.pl/JW