Zamknij

Artyści przeciw nienawiści - TRANSMISJA. Gdzie obejrzeć koncert online, w TV?

Redakcja
27.02.2019 15:50
Artyści przeciw nienawiści - TRANSMISJA. Gdzie obejrzeć koncert online, w TV?
fot. Mateusz Jagielski/East News

Gdzie obejrzeć koncert "Artyści przeciw nienawiści" i czy odbędzie się transmisja na żywo? Informacji na ten temat szukają osoby, które chciałyby śledzić relacją z wydarzenia na żywo, ale nie mogą zjawić się w Łodzi, gdzie będzie mieć miejsce muzyczne wydarzenie. Szczegółowe informacje o transmisji "Artyści przeciw nienawiści" można znaleźć poniżej.

"Artyści przeciw nienawiści": transmisja. Gdzie oglądać koncert w Łodzi? O której godzinie? Czy relację z wydarzenia będzie można obejrzeć w telewizji? Czy przewidziany jest stream online? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o transmisji koncertu "Artyści przeciw nienawiści".

"Artyści przeciw nienawiści": TRANSMISJA. Gdzie obejrzeć koncert w TV i o której?

Informacji na temat transmisji koncertu "Artyści przeciw nienawiści" szuka wiele osób, które chciałyby obejrzeć występy gwiazd na żywo, ale z różnych przyczyn nie mogą zjawić się w Łodzi, gdzie muzyczne wydarzenie będzie mieć miejsce. Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, gdzie obejrzeć koncert "Artyści przeciw nienawiści" w telewizji, nie mamy dobrych wiadomości. Do tej pory nie pojawiła się żadna informacja na temat tego, czy muzyczne wydarzenie będzie emitowane w TV. Dlatego prawdopodobnie transmisja się nie odbędzie.

» Koncert "Artyści przeciw nienawiści": Doda zdradza Radiu ZET szczegóły transmisji w TV i lokalizacji «

Przypominamy, że koncert "Artyści przeciw nienawiści" zaplanowany jest na środę, 27 lutego 2019 roku. Muzyczne wydarzenie będzie mieć miejsce w Atlas Arena w Łodzi (aleja Bandurskiego 7), gdzie trybuny mogą pomieścić ponad 10 000 widzów. Na scenie zagrają m.in. Doda, Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska, Leszek Stanek, Jula, Dawid Kwiatkowski oraz Golec uOrkiestra. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00 i potrwa do 22:00.

» Koncert "Artyści przeciw nienawiści" w Łodzi. Kiedy, gdzie, kto wystąpi? [LISTA ARTYSTÓW] «

Koncert "Artyści przeciw nienawiści" - gdzie obejrzeć online?

Wiele osób szuka także informacji na temat transmisji koncertu "Artyści przeciw nienawiści" online. Relacja z muzycznego wydarzenia na żywo dostępna będzie za pośrednictwem portalu Onet.pl oraz na Ipla.tv.

Dodatkowo koncert "Artyści przeciw nienawiści" będzie współprowadził Damian Michałowski, a jego relacje z wydarzenia pojawią się na antenie Radia ZET.

"Artyści przeciw nienawiści": transmisja na żywo z koncertu w Łodzi. Gdzie oglądać? 

RadioZET.pl/JW