Zamknij

Audioriver 2018: DATA - kiedy tegoroczna edycja festiwalu?

Redakcja
15.01.2018 12:12
Audioriver 2018: kiedy tegoroczna edycja festiwalu?
fot. gloskultury.pl

Audioriver 2018: DATA - kiedy tegoroczna edycja festiwalu? Jakie gwiazdy zagrają na scenie i ile kosztują bilety? Audioriver to corocznie odbywająca się impreza, która przyciąga tysiące fanów muzyki elektronicznej, ale nie tylko. To przede świetna atmosfera i długo wyczekiwane występy artystów!

Audioriver 2018: DATA - kiedy zobaczymy gwiazdy muzyki elektronicznej na płockiej scenie festiwalu? Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą bawić się w rytm najlepszej muzyki i bez względu na to czy są już festiwalowymi weteranami, czy jadę na Audioriver po raz pierwszy. To już 13. edycja płockiej imprezy!

» Audioriver 2018 - line-up, artyści, program. Kto wystąpi na festiwalu?

Audioriver 2018: DATA - kiedy tegoroczna edycja festiwalu?

Audioriver 2018: data tegorocznego festiwalu wyznaczona została na 27-29 lipca. Jakie gwiazdy zagrają na Audioriver 2018? Oglądać będziemy mogli między innymi występy Bonobo i zespół TAKA. Tegoroczna edycja imprezy zapowiada się naprawdę ciekawie. Pula biletów jest ograniczona, dlatego organizatorzy zachęcają do szybki, lecz przemyślanych zakupów.

>> Audioriver 2018: bilety - gdzie kupić i ile kosztują? 

Audioriver 2018to już 13 edycja festiwalu. Największą atrakcją będzie na pewno występ Bonobo na żywo. Artysta Simon Green na scenie muzyki elektronicznej występuje już od 12 lat, a na swoim koncie ma już współpracę z m.in. zespołem Rhye, czy z Harrisonem Millsem z duetu Odesza. Organizatorzy zapewniają, że i w tym roku czeka na wszystkich niesamowita atmosfera imprezy i najlepsza muzyka. Bilety na Audioriver 2018z pierwszej puli są już w sprzedaży.

RadioZET.pl/JH