Zamknij

Austria - Polska 2019: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży? [CENA]

Jolanta Waligóra
20.03.2019 11:22
Austria - Polska 2019: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży? [CENA]
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EASTNEWS

Czy bilety na mecz Austria - Polska 2019 są jeszcze w sprzedaży? Informacji na ten temat szuka wielu kibiców Biało-Czerwonych, którzy chcą obejrzeć wydarzenie na żywo z trybun, ale nie zdążyli jeszcze zaopatrzyć się w wejściówki. Szczegółowe informacje o biletach na mecz Austria - Polska 2019 można znaleźć poniżej.

Austria - Polska 2019, mecz eliminacji Euro: BILETY. Kiedy można kupić wejściówki na mecz? Gdzie będzie można je nabyć? Za ile? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy informacje na temat cen biletów na mecz Austria - Polska.

Bilety na mecz Austria - Polska 2019 - czy można jeszcze kupić?

Bilety na mecz Austria - Polska 2019 trafiły do sprzedaży we wtorek, 22 stycznia. Wielu kibiców Biało-Czerwonych, którzy chcą obejrzeć piłkarskie spotkanie na żywo z trybun, ale nie zdążyli jeszcze zaopatrzyć się w wejściówki, szuka informacji na temat tego, czy bilety na mecz Austria - Polska są jeszcze w sprzedaży. Niestety wejściówki można było nabyć do piątku, 8 lutego. Bilety na sektor kibiców przyjezdnych można było kupić tylko i wyłącznie za pośrednictwem strony bilety.laczynaspilka.pl. Podczas zakupu biletów na mecz Austria - Polska 2019 w kwalifikacjach Euro wymagane było podanie danych każdego uczestnika, tj. imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Austria - Polska 2019: GODZINA. O której mecz, kiedy i gdzie grają?

Mecz Austria - Polska odbędzie się w czwartek, 21 marca na stadionie Ernst Happel w Wiedniu. Wydarzenie sportowe zaplanowane jest na godzinę 20:45. Nadchodzący pojedynek, który odbędzie się w marcu, będzie pierwszym starciem Biało-Czerwonych pod okiem trenera Jerzego Brzęczka w kwalifikacjach Euro 2020. Następnie Polska rozegra mecze z Łotwą, Macedonią, Izraelem oraz Słowenią. 

» Eliminacje Euro 2020: TERMINARZ. Kiedy mecze Polski i z kim gramy? « 

Mecz Austria - Polska 2019: BILETY - cena. Za ile wejściówki?

Ceny biletów na mecz Austria - Polska 2019 wynosiły 145 zł. Jest to koszt wejściówki na sektor kibiców przyjezdnych.

RadioZET.pl/JW