Zamknij

Austria - Polska: transmisja 21.03.2019. Gdzie i o której oglądać mecz eliminacji do mistrzostw Europy?

Paweł Żurek
21.03.2019 16:00
Austria - Polska: transmisja
fot. Pixabay.com

Austria - Polska będzie pierwszym meczem jaki nasi reprezentanci zagrają w eliminacjach do mistrzostw Europy 2020. Spotkanie zostanie rozegrane już w tym tygodniu. Sprawdzamy które telewizje pokażą transmisję meczu Austria - Polska, gdzie ją obejrzeć, a także czy są już znane składy obu drużyn.

Austria - Polska: transmisja na żywo. Gdzie obejrzeć mecz eliminacji do mistrzostw Europy? Czy są już znane składy na to spotkanie? Odpowiedź na te pytania znajdziecie poniżej.

Austria - Polska 2019: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży? [CENA]

Austria - Polska: kiedy i gdzie się odbędzie?

Mecz Austria - Polska będzie pierwszym spotkaniem tegorocznych eliminacji do mistrzostw Europy 2020, w którym wezmą udział polscy piłkarze. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:45 na Ernst Happel Stadion w Wiedniu.

>> Austria - Polska: kursy i typy na mecz 21.03.2019

Transmisja Austria - Polska 21.03.2019. Gdzie obejrzeć mecz reprezentacji?

Mecz Austria - Polska będzie można wygodnie obejrzeć w telewizji i w internecie. Pokaże go bowiem TVP. Gdzie oglądać mecz Austria - Polska? Mecz będzie pokazywany w TVP1 (od 20.30), TVP Sport, TVPSPORT.PL, oraz aplikacji mobilnej Telewizji Polskiej. 

>> Brzęczek przed meczem z Austrią: Rozważamy grę trójką napastników

Zagłosuj

Kto wygra mecz Austria - Polska?

Liczba głosów:

Austria - Polska: składy

Polscy kibice chcieliby jak najszybciej poznać składy Austrii i Polski na zbliżające się spotkanie, jednak na tę informacje będzie trzeba jeszcze poczekać. PZPN podaje zestawienie reprezentacji Polski dopiero godzinę przed pierwszym gwizdkiem spotkania. Składy drużyny narodowej oraz zespołu Austrii poznamy więc 21.03.2019 o godzinie 19:40. 

>> Jerzy Brzęczek powołał kadrę na pierwsze mecze eliminacji do Mistrzostw Europy

RadioZET.pl/PZ