Zamknij

Awaria Instagrama 03.10.2018. Co się stało?

Redakcja
03.10.2018 09:56
Awaria Instagrama
fot. Pixabay

Instagram nie działa. 3 października doszło do wielkiej awarii, z powodu której setki osób odnotowały trudności w korzystaniu z portalu. Co jest przyczyną awarii i co robić w takiej sytuacji?

Do awarii Instagrama 3.10.2018  doszło około godziny 9.16. Wtedy też setki osób odnotowały, że portal nie działa. Każda próba wejścia na stronę powoduje jedynie wyświetlenie się komunikatu o problemie.

3

Próba wejścia na Instagram kończy się zwrotem "5xx Server Error" - czyli informacją o błędzie serwera HTTP.

Część użytkowników raportuje, że logowanie działa, jednak działa bardzo powoli lub kończy się komunikatem o błędzie.

Co robić, kiedy Instagram nie działa? Wszyscy zastanawiają się wtedy, jak działać. Niestety, wielkie serwisy internetowe także mają czasem problemy i nie ma konkretnego schematu akcji w takim wypadku. Należy po prostu poczekać na naprawienie błędów.

Dlaczego Facebook i Instagram nie działa i co się dzieje? [AWARIA FACEBOOK, INSTAGRAM 24.07]

Awaria Instagrama 03.10.2018.

Dzisiejsza awaria Instagrama nastąpiła około godziny 9.16. Od tej pory coraz więcej osób zaczęło zauważać problemy z dostępem do serwisów. W serwisie downdetector.pl widać było wyraźnie nagły wzrost problemów z logowaniem.

1

Dlaczego Instagram nie działa?

Użytkownicy raportują brak dostępu do strony, błąd sieci, brak możliwości odświeżenia strony. Nie wyświetla się nawet strona główna, co może oznaczać poważniejsze problemy, wymagające dłużej naprawy. Wygląda na to, że trzeba uzbroić się w cierpliwość.

RadioZET.pl/SA