Zamknij

Azja Express 3: uczestnicy 2018 - kto wystąpi w nowym sezonie?

Redakcja
06.09.2018 13:32
Azja Express 3: uczestnicy 2018 - kto wystąpi w nowym sezonie?
fot. screen z youtube/ tvnpl

Poznaliśmy wszystkich uczestników "Azja Express 3"! Kto wystąpi w nowej edycji popularnego programu? Sprawdzamy, kogo będziemy mogli oglądać w trzecim sezonie i przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące programu.

"Azja Express "to program rozrywkowy, który nadawany jest na antenie TVN od jesieni 2016 roku. W tym roku będziemy mogli oglądać już jego trzecią edycję. Zasady "Azja Express" są bardzo proste. W programie bierze udział osiem par, w skład których wchodzą postacie polskiego show-biznesu oraz ich rodzina bądź przyjaciele. Uczestnicy wyruszają w podróż po Azji, gdzie muszą przebyć wyznaczoną trasę i wykonać określone zadania. Budżet, jaki mają do dyspozycji, to zaledwie jeden dolar dziennie. W co drugim odcinku odpada duet, który jako ostatni dotarł do wyznaczonego celu. 

Azja Express 3: uczestnicy 2018 - kto wystąpi w nowym sezonie?

"Azja Express 3" na pewno zobaczymy córkę jednej z najpopularniejszych restauratorek w Polsce, Larę Gessler, która wystąpi w parze ze swoim przyjacielem Piotrem Sałatą. Dodatkowo zobaczymy wieloletnie małżeństwo - Magdę Steczkowską i Piotra Królika. Wśród uczestników "Azja Express 3" znalazł się także m.in. Maciej Musiałowski, który widzom znany jest z serialu "Druga Szansa", gdzie wciela się w rolę Ksawera Kryńskiego oraz duet Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer. 

Poniżej zamieszczamy pełną listę uczestników "Azja Express 3".

Co więcej, tym razem "Azja Express" 3 wcale nie odbędzie się w Azji, jak to było w przypadku pierwszej i drugiej edycji. Uczestnicy prawdopodobnie będą podróżować po Ameryce Południowej.

Azja Express 3: kiedy premiera programu?

Premiera "Azja Express" 3 przewidziana jest na jesień 2018 roku. Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie wyemitowany zostanie pierwszy odcinek programu. Przypominamy, że poprzednią edycję show można było oglądać w każdą środę, o godzinie 21:30 na antenie TVN. Dodatkowo "Azja Express" online dostępna była na internetowej platformie player.pl.

Zagłosuj

Będziesz oglądać nowy sezon "Azja Express"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW