Zamknij

Azja Express: FINAŁ - kiedy i kto walczy o zwycięstwo?

Redakcja
23.11.2017 15:41
 Azja Express 2017: kto w finale?
fot. se.pl

Uczestnikami "Azja Express" są zazwyczaj gwiazdy znane z anteny TVN-u, ale nie tylko. Tym odcinku, finał "Azja Express" zapowiada się niezwykle ekscytująco. "Azja Express" - kto odpadnie, a kto zostanie wielkim wygranym programu?

Finał "Azja Express", tvn-owskiej produkcji, zapowiada się niezwykle ekscytująco. To już druga edycja programu, w której uczestnicy muszą przełamywać swoje słabości i rywalizować o tytuł najlepszego pary programu. Podczas programu "Azja Express", uczestnicy stają przed wyzwaniami, które zweryfikują ich szanse na zdobycie pierwszego miejsca. 

Azja Express 2017: kiedy finał?

Finał "Azja Express" 2017 emitowany będzie na antenie TVN-u już o 21:30 w środowy wieczór, 30 listopada 2017. To już 13. odcinek drugiego sezonu "Azja Express", w którym to dowiemy się, kto wygra program. Już 30 listopada jasne się stanie, kto zostanie wielkim wygranym drugiej edycji "Azja Express".

Program "Azja Express" oglądać można na antenie TVN-u w każdą środę, o godzinie 21:30. Dla tych, którzy nie zdążyli na emisje programu, dostępny będzie także podgląd "Azji Express" online. Widzowie mogą obejrzeć starsze odcinki "Azji Express" na Playerze oraz na portalu VOD.

Do odcinka przeszły aż trzy pary, ale wygrać może tylko jedna z nich.

Kto w finale Azja Express?

W finale drugiego sezonu "Azji Express" zobaczymy trzy pary, które powalczą o miano wielkiego wygranego programu. Będą to:

  • Marta Wierzbicka i Staszek Karpiel-Bułecka
  • Michał Piróg i Piotr Czaykowski
  • Antek Pawlicki i Piotr Ławrynowicz

W poprzednim, 12. odcinku programu, odpadli Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak. Tej pary nie zobaczymy już w finale "Azji Express".

RadioZET.pl/JH