Zamknij

Bake Off - Ale ciacho online i w TV - gdzie i o której oglądać nowy sezon?

Redakcja
12.09.2017 17:04
Bake off - Ale ciacho online i w TV
fot. ons.pl

"Bake Off - Ale ciacho" online i w TV - o której i kiedy emisja programu w telewizji i internecie? Sprawdź, gdzie oglądać nowe odcinki hitowego show.

Castingi do programu "Bake off - Ale ciacho" trwały już od wiosny. Zgłosiło się do nich ponad 500 osób. Ostatecznie wyłoniono finałową dwunastkę w składzie: Kamil Hajduk, Katarzyna Rakoczy, Tomasz Bączkowski, Piotr Wróblewski, Sylwia Bała, Wojciech Sichniewicz, Marta Chruściel, Halina Kaczmarek, Monika Soliszko, Daniel Coceancig oraz Anastazja Stypułkowska i Elżbieta Nakielska. Gdzie można oglądać ich walkę o zwycięstwo?

"Bake Off - Ale ciacho" online i w TV: godzina i data emisji

Nowe odcinki show "Bake Off - Ale ciacho" w TV emitowane są w poniedziałki o godzinie 21:45 w TVP2. Pierwszy odcinek nowej, trzeciej serii show, mogliśmy oglądać już 11 września. Ci, którzy nie mogą oglądać programu w TV kolejne epizody znajdą w sieci. Dostępne będą na vod TVP wkrótce po zakończeniu emisji telewizyjnej. W sieci dostępne są również materiały zza kulis programu, przepisy oraz wiele innych ciekawostek.

Prowadzącymi show są Marcelina Zawadzka oraz Kasia Kołeczek, jurorami zaś Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki. Nagrodą główną programu jest 50 tysięcy złotych i tytuł Polskiego Mistrza Wypieków.

RadioZET.pl/SA