Zamknij

Bang bang, he shot me down... Ten fragment utworu otwiera film...? - pytanie z Milionerów

Karolina Piotrowska
08.04.2020 16:06
Bang bang, he shot me down... Ten fragment utworu otwiera film...? - pytanie z Milionerów
fot. Bartosz KRUPA/East News

"Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground" - to fragment utworu, który otwiera film...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 125 tysięcy złotych.

"Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground" - to fragment utworu, który otwiera film...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 125 tysięcy złotych.

Monarchizm to... - odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

"Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground" - to fragment utworu, który otwiera film...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach": "»Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground« - to fragment utworu, który otwiera film...?" nie była od razu oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. "Pulp Fiction" 

B. "Kill Bill" 

C. "Django" 

D. "Bękarty wojny"

Uczestnik nie miał już do wykorzystania żadnego z kół ratunkowych. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił zaryzykować i ostatecznie wskazał odpowiedź B. "Kill Bill".

Pierwszym dniem XXI wieku był... - odpowiedź z Milionerów i pytanie za 250 tysięcy

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

Zagłosuj

"Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground" - to fragment utworu, który otwiera film...?

Liczba głosów:

Jakie zwierzę wysłali Francuzi w kosmos? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 40 000 zł

MILIONERZY - "Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground" - to fragment utworu, który otwiera film...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""»Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground« - to fragment utworu, który otwiera film...?", to właśnie B. "Kill Bill". Uczestnik wygrał 125 tysięcy złotych i mógł kontynuować grę.

Mogadiszuanka to mieszkanka... - pytanie i odpowiedź z Milionerów za 40 tys. złotych

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

Proteiny to inna nazwa...? - pytanie i odpowiedź z Milionerów za 2 tys. złotych

RadioZET.pl/KP