Zamknij

Baranovski - kim jest Wojciech Baranowski, wokalista i kompozytor? [WIEK, WZROST, PIOSENKI]

Jolanta Waligóra
24.03.2020 20:20
Baranovski - kim jest Wojciech Baranowski, wokalista i kompozytor? [WIEK, WZROST, PIOSENKI]
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Baranovski, a tak naprawdę Wojciech Baranowski, to polski wokalista i kompozytor. Wiele osób może kojarzyć muzyka m.in. z występu w czwartej edycji programu TVP "The Voice of Poland". Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Baranovski, jego wiek, wzrost, piosenki, Instagram i nie tylko, można znaleźć poniżej.

Kim jest Baranovski? Wiek, wzrost, piosenki, dziewczyna, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat wokalisty i kompozytora, można znaleźć w tym artykule.

Kim jest Baranovski, piosenkarz i gość Kuby Wojewódzkiego?

Wojciech Baranowski, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko Baranovskiego, urodził się w Opocznie (woj. łódzkie). To polski wokalista, kompozytor, autor tekstów oraz pianista. Wiele osób może kojarzyć muzyka m.in. z występu w czwartej edycji programu TVP "The Voice of Poland". W drużynie Tomsona i Barona dotarł do odcinków emitowanych na żywo. 

W 2015 roku Wojciech Baranowski dołączył do zespołu Xxanaxx, z którym nagrał album FWRD.

Pseudonim "Baranovski" przyjął w 2018 roku. Wtedy też rozpoczął karierę solową. Wśród piosenek Baranovskiego wymienić można m.in. "Czułe miejsce", które na portalu Youtube zebrało ponad 11 mln wyświetleń, "Zbiór", "Luźno", "Mamo", "Dym" czy "Sam". 

We wtorek 24 marca 2020 roku Baranovski będzie gościem w programie "Kuba Wojewódzki". Muzyk na słynnej kanapie "Króla TVN-u" pojawi się razem z raperem Ten Typ Mes. Po raz pierwszy od 18 lat odcinek Kuby Wojewódzkiego, z uwagi na panującą pandemię koronawirusa, został nagrany wyjątkowo bez udziału publiczności.  

Baranovski - wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat wieku Baranovskiego. Muzyk urodził się 29 lipca 1991 roku, więc w 2020 skończy 29 lat. Niestety na próżno szukać szczegółów dotyczących wzrostu Wojciecha Baranowskiego.

Wokalista bardzo stara się chronić swoją prywatność. Nie wiadomo, czy muzyk obecnie się z kimś spotyka lub czy jest z kimś w związku.

Baranovski na Instagramie figuruje po nazwą: sir_baranovski. Obecnie obserwuje go ponad 8 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW