Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan: kim jest finalistka "Tańca z Gwiazdami 10"? [WIEK, WZROST]

Jolanta Waligóra
22.11.2019 14:18
Barbara Kurdej-Szatan: kim jest finalistka "Tańca z Gwiazdami 10"? [WIEK, WZROST]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Basia Kurdej-Szatan to uczestniczka nowej 10. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Wiele osób może kojarzyć ją z wielu polskich filmów i seriali, m.in. z "M jak miłość". Teraz w show będziemy mogli podziwiać jej umiejętności taneczne. Szczegółowe informacje o karierze, życiu prywatnym, rodzinie Barbary Kurdej-Szatan i jej wzrost, wiek i nie tylko, można znaleźć poniżej.

Kim jest Barbara Kurdej-Szatan? Wiek, wzrost, filmy, dzieci, mąż, X Factor, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" można znaleźć w tym artykule.

Barbara Kurdej-Szatan z Tańca z Gwiazdami - kim jest uczestniczka?

Basia Kurdej-Szatan urodziła się w Opolu. To polska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, piosenkarka oraz prezenterka telewizyjna. W 2009 roku ukończyła PWST w Krakowie. Przez dwa lata, począwszy od 2008, występowała w Teatrze Nowym im. Tadeusz Łomnickiego w Poznaniu. Obecnie związana jest z Teatrem 6. piętro w Warszawie oraz z Krakowskim Teatrem Variete.

Barbara Kurdej-Szatan szaleje na mieście. Gwiazda pokazała, jak bawi się w Krakowie [WIDEO]

Aktorka zagrała także w wielu polskich serialach i filmach. Barbara Kurdej-Szatan znalazła się w obsadzie m.in. komedii romantycznej "Dzień dobry, kocham cię!", gdzie zagrała główną rolę, "Pech to nie grzech", "Narzeczony na niby", "Wkręceni" czy "W rytmie serca". Od 2014 roku wciela się w rolę Joanny Chodakowskiej (wcześniej Tarnowskiej) w serialu "M jak miłość". 

Barbara Kurdej-Szatan od 2013 występuje w roli konsultantki ds. sprzedaży w serii spotów reklamowych Play z udziałem polskich celebrytów. Co ciekawe, niektórzy mogą także kojarzyć Basię Kurdej-Szatan z X Factora. Wraz z zespołem Soul City wzięła udział w drugiej edycji programu rozrywkowego, jednak bez większych sukcesów.

Ponadto aktorka prowadziła takie programy jak "Kocham Cię, Polsko!", "The Voice of Poland", "The Voice Kids" oraz "Dance, Dance, Dance". Na początku lipca 2019 roku jednak pojawiła się informacja o zwolnieniu Barbary Kurdej-Szatan z TVP. Według "Party" Telewizja Polska uznała, że Basia zbyt często pojawia się na ekranie. Nieoficjalnie mówi się jednak również o reakcji na poglądy polityczne aktorki. Kurdej-Szatan wspierała kandydaturę Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Warszawy, wyraziła również poparcie dla. Można ją było również zobaczyć podczas protestów w obronie sądów. 

Obecnie aktorka związana jest z Telewizją Polsat. Ostatnio zadebiutowała jako prowadząca koncert w Opolu. Z kolei w "Tańcu z Gwiazdami" Basia Kurdej-Szatan zmierzy się m.in. z Moniką MillerOlą KotBarbarą Kurdej-SzatanRafałem Szatanem czy z Akopem Szostakiem.

Taniec z Gwiazdami - kto wygra program? [FINAŁ 2019, ZWYCIĘZCA] 

Basia Kurdej-Szatan - wiek, wzrost, mąż, dzieci, Instagram, rodzina, życie prywatne

Barbara Kurdej-Szatan ma prawie 34 lata. Urodziła się 22 sierpnia 1985 roku. Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wzrostu Basi Kurdej-Szatan. Aktorka ma około 170 cm wzrostu.

Życie prywatne Barbary Kurdej-Szatan, jej dzieci i mąż interesują wielu fanów polskiej aktorki. Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" w 2011 roku poślubiła aktora i wokalistę Rafała Szatana. Para doczekała się córki Hani, która przyszła na świat w 2012 roku.

Aktorka aktywna jest w mediach społecznościowych. Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie figuruje pod nazwą: kurdejszatan.

RadioZET.pl/JW