Zamknij

Bartek Kotschedoff: kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 20.03.?

Redakcja
20.03.2018 15:44
Bartek Kotschedoff: kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 20.03.?
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EASTNEWS

Bartek Kotschedoff to gość Kuby Wojewódzkiego. Aktor razem z jedną z największych gwiazd ostatnich miesięcy Słowomirem Zapałą i jego żoną zasiądzie na kanapie "Króla TVN-u". Odcinek, w którym uczestniczyć będzie Bartłomiej Kotschedoff, zostanie wyemitowany we wtorek, 20 marca. Co wiemy na temat polskiego aktora?

Kim jest Bartek Kotschedoff i co o nim wiemy? To pytania, na które szuka odpowiedzi wielu internautów po tym, jak została udostępniona informacja o tym, że będzie on jednym z gości "Króla TVN-u", czyli Kuby Wojewódzkiego. Sprawdzamy, kim jest Bartek Kotschedoff.

Bartek Kotschedoff: kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 20.03.?

Bartek Kotschedoff urodził się 4 listopada 1987 roku w Stargardzie Szczecińskim (w tym roku skończy 30 lat). Kotschedoff ma 185 cm wzrostu. W 2014 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Na dużym ekranie zadebiutował w krótkometrażowym filmie "Jego podróż z bagażem podręcznym" z 2011 roku. Ponadto aktora możemy kojarzyć z takich filmów, jak:

- "Historia Roja", jako Tadeusz Skoczylas "Kot"

- "W spirali", jako Marek

- "Bodo", jako Adolf Dymsza

- "Atak Paniki", jako Miłosz

Kuba Wojewódzki na swoim profilu na Facebooku nazwał aktora "postacią wybitną". Czym Bartek Kotschedoff tak zachwycił showmana? Odpowiedzi możemy oczekiwać już niebawem!

Bartek Kotschedoff u "Kuby Wojewódzkiego": online i w TV - kiedy i gdzie oglądać?

Bartek Kotschedoff we wtorek 20 marca zasiądzie na kanapie w programie u Kuby Wojewódzkiego. Towarzyszyć mu będzie jedna z największych gwiazd ostatnich miesięcy Sławomir Zapała - twórca hitu "Miłość w Zakopanem", który w show pojawi się wraz ze swoją żoną, Magdaleną Kajrowicz. Odcinek z udziałem gwiazd zostanie wyemitowany w telewizji 20 marca, o godzinie 22:30 w stacji TVN. Osoby, które nie będą mogły zjawić się przed telewizorem, mogą obejrzeć "Kubę Wojewódzkiego" online, na platformie internetowej player.pl

RadioZET.pl/JW