Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Bartosz Białkowski: wiek, żona, Instagram - informacje o bramkarzu

08.06.2018 15:26

Kim jest Bartosz Białkowski? Jego nazwisko znalazło się wśród pozostałych 23 piłkarzy, których Adam Nawałka zabierze na mistrzostwa świata w Rosji. W poniższym artykule dowiecie się więcej na temat bramkarza kadry narodowej. Znajdziecie tu najważniejsze informacje o Bartoszu Białkowskim i jego karierze w kadrze narodowej.

Bartosz Białkowski: wiek, żona, Instagram - wszystko, co chcecie o nim wiedzieć fot. Lukasz Solski / East News

Bartosz Białkowski - kim jest bramkarz reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji? Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje o bramkarzu, który znalazł się w kadrze narodowej na mundial 2018.

» Reprezentacja Polski na mundial 2018 - skład kadry na MŚ w Rosji

Kim jest Bartosz Białkowski? [wiek, żona, Instagram]

Bartosz Białkowski, czyli bramkarz reprezentacji Polski urodził się w Braniewie 6 lipca 1987 roku. W 2018 roku skończy 30 lat. Bartosz Białkowski nie jest aktywny na Instagramie, jednak możemy znaleźć jego konto na Twitterze, gdzie obserwuje go prawie 23 tysiące osób. Często dzieli się tam informacjami na temat swojego życia, a także zdjęciami - również z żoną i dziećmi.

» Thiago Cionek - kim jest obrońca reprezentacji? [INSTAGRAM, ŻONA] 

Bartosz Białkowski: zarobki, wzrost, kariera [INFORMACJE]

Bartosz Białkowski obecnie związany jest z angielskim klubem piłkarskim Ipswich Town. Swoją piłkarską karierę rozpoczynał w zespole Olimpii Elbląg. Do tej pory brał udział w Mistrzostwach Świata U-20 w Kanadzie w 2007, gdzie pełnił funkcję kapitana zespołu. W dorosłej reprezentacji zadebiutował 23 marca 2018 w meczu z Nigerią.

Jego pełne imię i nazwisko brzmią: Bartosz Marek Białkowski. Ma 194 centymetry wzrostu. Jego główna pozycja na boisku to bramkarz. Jak podaje transfermarkt.pl, aktualna wartość rynkowa Bartosza Białkowskiego to 750 tysięcy euro.

» Jan Bednarek - kim jest obrońca reprezentacji? [DZIEWCZYNA, WIEK] 

» Marcin Kamiński - kim jest piłkarz, który może zastąpić Glika? 

RadioZET.pl/transfermarkt.pl/KP

Oceń